İçeriğe Yönlendir

Direksiyon Boyama

Misafir

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Son katida attım. Pek bir değişiklik olmadı. Fotoğraflarda belli olmuyor ama kötü bir görüntü oluştu. Deri boyayı çekmiyor ayakkabı boyası gibi aynı. Kurumuyorda sürekli yapış yapış duruyor bildiğin ayakkabı boyası. Islak mendille sildim çıktığı kadar çıkardım. Bir tane yedek direksiyon bulursam en kısa zamanda ankaraya göndereceğim direksiyonu. [emoji1] Tavsiye etmem hiç uğraşmayın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Son katida attım. Pek bir değişiklik olmadı. Fotoğraflarda belli olmuyor ama kötü bir görüntü oluştu. Deri boyayı çekmiyor ayakkabı boyası gibi aynı. Kurumuyorda sürekli yapış yapış duruyor bildiğin ayakkabı boyası. Islak mendille sildim çıktığı kadar çıkardım. Bir tane yedek direksiyon bulursam en kısa zamanda ankaraya göndereceğim direksiyonu. [emoji1] Tavsiye etmem hiç uğraşmayın.

Aynı şeyleri bunu ve benzerlerini deneyen herkes yaşadı... 

Kaplatmaktan başka çare yok.. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Aynı şeyleri bunu ve benzerlerini deneyen herkes yaşadı...

Kaplatmaktan başka çare yok..

Aynen öyle abi. Ankaraya gitme imkanım hiç yok . Direksiyonun simidini göndermem lazım. onun yerine emaneten herhangi bir direksiyon takılabilir mi. Illa ayni direksiyon mu olması gerekir.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Başka direksiyonu deneyip bakmak lazım... 

yüksekliği tutmaz ise olmaz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Süleyman bey yapışkanlık hissi birkaç gün sonra kayboluyor...ama kapatması lazımdı solan yerleri.benim ki güzel olmuştu.
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Süleyman bey yapışkanlık hissi birkaç gün sonra kayboluyor...ama kapatması lazımdı solan yerleri.benim ki güzel olmuştu.

Abi benim iscilikte biraz kötü oldu.
Yorum bağlantısı

Abi benim iscilikte biraz kötü oldu.

Canın sağolsun kardeşim madem deri kaplama olasılığın var .internette kurcala uygulama fotoları ve aşamalarına bakarak daya zımparayı.pürüzleri gider. Birde öyle boya uç kat.3 er saat arayla.kaybedeceğin birşey yok ama olursa deri kaplama maliyetinden yırtarsın[emoji6]
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Canın sağolsun kardeşim madem deri kaplama olasılığın var .internette kurcala uygulama fotoları ve aşamalarına bakarak daya zımparayı.pürüzleri gider. Birde öyle boya uç kat.3 er saat arayla.kaybedeceğin birşey yok ama olursa deri kaplama maliyetinden yırtarsın[emoji6]

Abi zımpara degilde bulaşık süngerinin yeşil tarafıyla yapacağım.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Süleyman Can Şahin

Boya elime çıkmaya başladı. Kesinlikle direksiyonu boyamayin [emoji1] 10bb7bdfc1c0595b3cb22d348cf54da6.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...