İçeriğe Yönlendir

Fusion Için Branda

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz

Şirketimizin aracı ile işe gidip geldiğim için aracımı sadece hafta sonları kullanıyorum. Arabam evin önünde kalıyor malumunuz rengimiz koyu olduğu için kirlenmemiz bir o kadar hızlı oluyor. arada çocuklar evin önünde top fln oyunuyorlar ve çamurlu top ve aracın üzerinde biriken toz da olunca ciddi bir kaç çizik oluşmuştu pasta cila ile hallettim o sorunu . benim asıl sorum nasıl bir branda almalıyım. hem yazın hemde kışın kullacağım için düzgün ve kullanışlı birşey olması lazım Şimdiden tavsiye ve yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

kapalı otopark yoksa kullanmayın derim branda

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

iyi bişey olamazsa yaz sıcağında aracın boyasına zarar veriyo diye biliyorum  dikkatli olun

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sıcakta boyayı yakar- top geldiğinde branda komple hareket edeceğinden daha fazla çizik oluşur, toz branda olsada girecektir, en iyi koruma kaliteli bir wax yapıp uygun bir yere parketmek bence, branda falan kullanmayın, kapalı mekanda olabilirde dışarda olmaz ve güneştende korumaz zaten, anca kuş pisliğinden korur.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Sıcakta boyayı yakar- top geldiğinde branda komple hareket edeceğinden daha fazla çizik oluşur, toz branda olsada girecektir, en iyi koruma kaliteli bir wax yapıp uygun bir yere parketmek bence, branda falan kullanmayın, kapalı mekanda olabilirde dışarda olmaz ve güneştende korumaz zaten, anca kuş pisliğinden korur.

hatta güneş altında sera gibi dahada yakabilir naylon olursa branda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Bilinçli ve usulünce kullanılırsa yararı tabiki var...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sıcakta hele altına azıcık su-nem almış olsun, sen o zaman bak boyaya neler oluyor, branda kullanmak zor iştir, ya kapalı mekan olacak yada rüzgar almayan yerde olacak araç, düzenli kontrolde şart, bence hiç girme bu işlere.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ömrü zaten 1 sene civarıdır, sonra çürüme yapar ve çatlar, su aldığı an sakın kullanma, eğer rüzgar almayan ve çok tozlu olmayan bir yerdeyse kullanabilirsin, sık sık havalandırmayı sakın unutma ve yazın kullanma ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...