İçeriğe Yönlendir

Şu Ürünü Kullanan Var Mı?

Celalettin Süğürtin

Recommended Posts

Celalettin Süğürtin

Arkadaşlar bulunduğum yerin coğrafi konumu münasebetiyle normal lastiklere sahibim.Yarıyıl tatilinde Konya'ya gideceğim. Bir haftalık Konya turumun sonrasında hiç kullanamayacağım için kış lastiği almak istemiyorum. Evde 14 inch Fransız malı bir takım zincirim var (16 inch için olur mu bilmiyorum) Yeni bir takım zincir almaktansa bundan alsam diyorum. Kullanan var mı? Deneyimlerini anlatabilirler mi? Selamlar. Ürün şu resimde gösteriliyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bir kez silikon zincir kullandım abi, zincirden daha konforludur, alınabilir bana kalırsa.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kopmuyor değil mi?

ABi zincir kadar dayanıklı değil malesef,neticede kauçuktan mamul . Karda kullanıp, 40 km sürati geçmemek gerek, asfalt zeminde dayanmaz fazla ..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

ABi zincir kadar dayanıklı değil malesef,neticede kauçuktan mamul . Karda kullanıp, 40 km sürati geçmemek gerek, asfalt zeminde dayanmaz fazla ..

+1

Kullanan arkadaşım vardı. 1 haftada dağıldı. Bol karlı yolda kullanılmalı. Kuru zeminde en fazla 4-5 saat dayanır.. Onun yerine kar çorabı var. Hem daha ucuz, hem daha dayanıklı gibi sanırım. Bir bakın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Kar çorabı da düşünülebilir, haklısınız. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Zincirin plastik hali sanırım bu.Çok kısa süre kullanılacağı için kar çorabı daha uygun olur sanırım.Bimiyorum ne kadar iş yapıyor ama 

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Bütçe uygunsa eğer spikes spider bu konuda size sorunsuz bir şekilde yardımcı olur.

Çok güzel bir malzemeymiş bu yahu. Ama bütçe / uygun vb kelimeler peşpeşe kullanıldığına göre pahalı bir şey demek ki :)

Buldum, baktım. Bakmaz olaydım. Sanki adamlar araba satıyorlar.

http://www.spikes-spiders.com/205-55-16

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...