İçeriğe Yönlendir

Güç Kaynağı

emre çarkçı

Recommended Posts

emre çarkçı

Merhaba ben evde bi oto ses sistemi kullanıyorum daha önceki konumda sub cızırtı yapıyor demiştim ve güç kaynağındadır sorun diye cevaplar aldım evde kullanım için bi güç kaynağı öneriniz varmı acaba veya bilgisayar power supply i iş görürmü. ve Kaç watt kaç amper olması gerekiyor. 800 watt 25 amper dir.cevaplar için simdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

pc powerleri ortalama 15- maximum 20 ampere kadar akım verebiliyor . watı ne kadar yüksek bulursanız basa yüklenmeniz o kadar rahat olur . zaten ev ortamı olacacağı için sizin işinizi bayaa bayaa görür.

yada trafolu sargılı bi adaptör almaya kalksanız 150 tl'lerde bi fiyat olur oda power kadar açtırmaz sesi , boşa gider . 

araba anfisinin arabada sağlıklı çalışmasının sebebi , akünün amperinin yüksek olması . 

yani 60-72 amperlik bi akünün seviyesinde bi adaptör bulmak imkansız gibi bişey . 

mantıklı çözüm pc poweri  :good1:

Yorum bağlantısı
emre çarkçı

pc powerleri ortalama 15- maximum 20 ampere kadar akım verebiliyor . watı ne kadar yüksek bulursanız basa yüklenmeniz o kadar rahat olur . zaten ev ortamı olacacağı için sizin işinizi bayaa bayaa görür.

yada trafolu sargılı bi adaptör almaya kalksanız 150 tl'lerde bi fiyat olur oda power kadar açtırmaz sesi , boşa gider . 

araba anfisinin arabada sağlıklı çalışmasının sebebi , akünün amperinin yüksek olması . 

yani 60-72 amperlik bi akünün seviyesinde bi adaptör bulmak imkansız gibi bişey . 

mantıklı çözüm pc poweri  :good1:

anladım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...