İçeriğe Yönlendir

Polyester Macun

Murat Yalçın

Recommended Posts

Murat Yalçın

Selamlar ,

Arac uzerinde  bulunan  taş izlerini polyerster macun ile  doldurduktan sona rotus boyası ile kapatayım diyorum ,  fakat gordugum en kucuk ambalaj 500 gr , daha  kucuk tup seklinde olanları yokmudur acaba ? Birde yanındaki hızlı kuruması icin karıstırdıgımız  tüp'ü ayrı olarak mı  satın alıyoruz yoksa yanında mı geliyor ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hiç uğraşma, direk rötüş boyasını sür geç, ilerde çok rahatsız ederse servise verir boyatırsın, göçükleri macunla doldurma artık mazide kaldı, düzeltirler, olmadı o kısmı lehim dolguyla metal dolgu yapar fazlalığı traşlar sonra gerekirse çok ince pasta yada hiç pasta atmadan direk astar ve boya ile düzeltirler :)

Küçük tüpte bildiğim kadarıyla yok zaten.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Hiç uğraşma, direk rötüş boyasını sür geç, ilerde çok rahatsız ederse servise verir boyatırsın, göçükleri macunla doldurma artık mazide kaldı, düzeltirler, olmadı o kısmı lehim dolguyla metal dolgu yapar fazlalığı traşlar sonra gerekirse çok ince pasta yada hiç pasta atmadan direk astar ve boya ile düzeltirler :)

Küçük tüpte bildiğim kadarıyla yok zaten.

Ali bey şuna bir  göz atarmısın abi ,  burda 3M in  Bondo  Glaze Putty  diye  bir urun var  uygulama  ile ilgilide  bilgi mevcut  derin çizik giderme konusunda ; uygulama  gayet  başarılı  görünüyor ; tr de varmı acaba bu ürün ?

Best Paint Touch-up Tricks: Mercedes G55   

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunlar güzel ürünler evet, ama bizde varmi bilmiyorum acikcasi...

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Bunlar güzel ürünler evet, ama bizde varmi bilmiyorum acikcasi...

Abi ne varsa  yurtdışında var  yine , bizim tonlarca para  ödediğimiz  detailing ürünleri fiyatlarını görsen ( ki  görmüşsündür  :tongue: ) kafanı duvarlara vurasın gelir yani...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vurdum bile, 3.sinif sayiliyoruz ne yaziki, isin kötüsü boyle olmasini biz hakediyoruz, esas buna üzülüyorum...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...