İçeriğe Yönlendir

Radar Uyarısı

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Hakan Türkoğlu

arkadaşlar bu aralar tem istanbul girişinde iki arkadaşım ve ben radardan ceza yedik kocaeli istanbul temi kullanan arkadaşlar istanbul il sınırı tabelasından + mehmetçik opet + kurtköy-pendik-sabiha gökçen havalimanı çıkışı bu arada sabitmi seyyarmı bilmiyorum ama radar var nereden biliyorsun diyeceksiniz ben ve arkadaşlarım farklı tarihlerde izmitten otobana girdik sabiha gökçenden çıktık oradan biliyoruz)söylediğim yer düz bir yer insanın bastıkça basası geliyor ilk defa temde radar cezası yedim inş sizler yemezsiniz

bir sorum olacaktı bundan önce yediğim cezaları hep birkaç ay sonra yatırdıgım için internet şubemden halletmiştim bunu 15 gün içerisinde yatırmak istiyorum borç nette görünmüyor tebliğ kağıdıyla birlikte bankaya yatırabilirmiyim yatırabilirsem bana ileride sıkıntı çıkarırmı ??

KnWW4N.jpg

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Gecede oluyormu bu radar ? Cumartesi  Giresun dan dönerken sabah 04-05 sıralarında bende geçtim inşallah ceza yememişimdir.. Hızım 150k/h civarıydı.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Gecede oluyormu bu radar ? Cumartesi  Giresun dan dönerken sabah 04-05 sıralarında bende geçtim inşallah ceza yememişimdir.. Hızım 150k/h civarıydı.. :unsure2:

23.46 da yemişim bende gece olmaz diye biliyordum ama oluyormuş

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Gece görüşlü radarla mevcut. Her koşulda dikkat etmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Araç hemde Kamyonet :D peugeot bipper... oto yolda 110kmh di sanırım hız limiti. 

O ara basarken peder uyuyordu şimdi ceza gelirse onun adresine gelicek bana fırçayı kayıcak eyvah eyvah :D 

Napim 1100km yol git git bitmiyor artık uykum gelmişti yol bitsin diye basmıştım :f1:

Banada 200tl gelir ceza  Geçmiş olsun.. :D 

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Son 1 ayda Muğla'da da radar uygulaması çoğaldı. Günün en az 7-8 saati Yatağan-Muğla yolu radar denetiminde. Önceleri yeri sabitti, fakat şimdi birileri facebookta grup kurmuş görenler radar yerini paylaşıyorlar. Polisler de sanırsam gruptan haberleri var yarım saatte bir yer değiştiriyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

O yolu hiç yavaş kullanmam 200 200 gittigim çok olmuştur.Hiç ceza yemedim.demekki denk gelmedi.geçmiş olsun bu arada.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben daha önce yediğim iki radar cezasını da 15 gün içinde bankadan yatırdım. Sıkıntı çıkacağını sanmam. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

arkadaşlar bu aralar tem istanbul girişinde iki arkadaşım ve ben radardan ceza yedik kocaeli istanbul temi kullanan arkadaşlar istanbul il sınırı tabelasından + mehmetçik opet + kurtköy-pendik-sabiha gökçen havalimanı çıkışı bu arada sabitmi seyyarmı bilmiyorum ama radar var nereden biliyorsun diyeceksiniz ben ve arkadaşlarım farklı tarihlerde izmitten otobana girdik sabiha gökçenden çıktık oradan biliyoruz)söylediğim yer düz bir yer insanın bastıkça basası geliyor ilk defa temde radar cezası yedim inş sizler yemezsiniz

bir sorum olacaktı bundan önce yediğim cezaları hep birkaç ay sonra yatırdıgım için internet şubemden halletmiştim bunu 15 gün içerisinde yatırmak istiyorum borç nette görünmüyor tebliğ kağıdıyla birlikte bankaya yatırabilirmiyim yatırabilirsem bana ileride sıkıntı çıkarırmı ??

Hız sınırı %10 dahil olmak üzere 132 iken, 135'le yemek :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Araç hemde Kamyonet :D peugeot bipper... oto yolda 110kmh di sanırım hız limiti. 

O ara basarken peder uyuyordu şimdi ceza gelirse onun adresine gelicek bana fırçayı kayıcak eyvah eyvah :D

Napim 1100km yol git git bitmiyor artık uykum gelmişti yol bitsin diye basmıştım :f1:

Banada 200tl gelir ceza  Geçmiş olsun.. :D

Bir üst kademeden yersen 300 küsür lira geliyor :D :D Sen bence babanın evinin önünde postacı yolu gözlemeye başla :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Ben daha önce yediğim iki radar cezasını da 15 gün içinde bankadan yatırdım. Sıkıntı çıkacağını sanmam. 

ziraatbankasınamı yatırdınız

Yorum bağlantısı
Ali Eren

ziraatbankasınamı yatırdınız

Birini ziraat bankası şubesinden, birini de internetten maximum kartla yatırmıştım. 

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Hız sınırı %10 dahil olmak üzere 132 iken, 135'le yemek :D

:) benim yerimde başkaları olsa bayağı bir üzülürdü ama ben seviniyorum çünkü o esnada ben bir audiyle yarın halindeydim ama benim araç 135 ten yukarı çıkmadı gaz yememeye teklemeye başladı eğer araç gaz yese kesin hızım 170 180 arası olacaktı ve cezada 300 400 arası gelirdi focus beni korudu :) hatta foruma araç 130 u geçmiyor diye başlık dahi açmıştım ceza yedigim tarih 14.01.2014 saat 23.46  forumda konuyu açtığım tarih 15.01.2014 ve konunun ilk cümlesi DÜN GECE SAKARYADAN İSTANBULA GELİRKEN :)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/252995-ara%C3%A7-130-un-%C3%BCzerine-%C3%A7%C4%B1km%C4%B1yor/

ZAMANLAMA MANİDAR HOCAM :D :D :D

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bir üst kademeden yersen 300 küsür lira geliyor :D :D Sen bence babanın evinin önünde postacı yolu gözlemeye başla :p

Bir depo benzin- mazot parası gitti :(:D Parası bişi değilde.. Pederden laf yemek :i-ih:   agıt yakmaya başlim :D 

Yorum bağlantısı

Elindeki tutanak ile gib.gov.tr.'den beyanlı ödeme yapabilirsin internetten,vergi dairesi yada bankaya gitmene gerek yok...

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Elindeki tutanak ile gib.gov.tr.'den beyanlı ödeme yapabilirsin internetten,vergi dairesi yada bankaya gitmene gerek yok...

ceza orada görünmüyor

Yorum bağlantısı

ceza orada görünmüyor

Elindeki kağıtta tutanak,tarih vs bilgiler yazıyor onları oraya girersen çıkar...

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş
(düzenlendi)

Bende pazar günü yedim tranvay yolunu kullanmaktan normalde denetim yoktu serbesti oda bizim şansımıza denk geldi çarşamba günü yatırmak için gittğimde iste sistemde görünmediğini söyledi bankacı arkadaş internet bankacılığından yatırmak istedim ceza görünmüyor ama elimde tutanak var bende anlamadım.

Temdeki o radar seyyar radar günün belli saatlerinde yatıyorlar arkadaşlar bilginize ben sürekli ordan geçerken 70 80 le geçerim pendikte firmam var mal almaya giderken birkaç defa ras geldim genelde arabayı terse park ederler zaten belli oluyor.

tarihinde Bayram Aktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Istanbul girişi diye okuyunca eyvah dedim diğer taraftan girişinde ben de Silivri dönüşü biraz süratliydim :) geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Bende pazar günü yedim tranvay yolunu kullanmaktan normalde denetim yoktu serbesti oda bizim şansımıza denk geldi çarşamba günü yatırmak için gittğimde iste sistemde görünmediğini söyledi bankacı arkadaş internet bankacılığından yatırmak istedim ceza görünmüyor ama elimde tutanak var bende anlamadım.

Temdeki o radar seyyar radar günün belli saatlerinde yatıyorlar arkadaşlar bilginize ben sürekli ordan geçerken 70 80 le geçerim pendikte firmam var mal almaya giderken birkaç defa ras geldim genelde arabayı terse park ederler zaten belli oluyor.

benimde internet şubesinde ve gib gov trde görünmüyor bugün gittim ziraat bankasına yatırdım 172 tl idi indirimli hali 129 muş ceza kagıdı ve tebliğ kağıdını bana vermedi bunlar bizde kalacak dedi dekontla birlikte zımbaladı bana verdiği dekontu saklıyorum

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Son 1 ayda Muğla'da da radar uygulaması çoğaldı. Günün en az 7-8 saati Yatağan-Muğla yolu radar denetiminde. Önceleri yeri sabitti, fakat şimdi birileri facebookta grup kurmuş görenler radar yerini paylaşıyorlar. Polisler de sanırsam gruptan haberleri var yarım saatte bir yer değiştiriyor..

bugun vardı dedıgın guzergahta termık santrala gelmeden bencık yolunu gectıkten sonra rampa cık duzlukte yolun sagında cok bariz duruyor.karsıdan gelenlerın selektörlerı sagolsun radara gırmedık :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...