İçeriğe Yönlendir

Mebbisden Belgemi Göremiyorum.

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Aslıoğlu

Arkadaşlar,mebbisden kendime ait bir belgeyi görmem lazım; ama belgeyi göremiyorum.

1.mebbis, internet exproleri kabul ediyor.Benimki son sürüm.

2.yazılımım windows 8 (orijinal kendisini sürekli güncellemesi gerekmiyor mu?)

Bilgisayarımda muhtemelen program eksik.Yardımcı olursanız memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Arkadaşlar,mebbisden kendime ait bir belgeyi görmem lazım; ama belgeyi göremiyorum.

1.mebbis, internet exproleri kabul ediyor.Benimki son sürüm.

2.yazılımım windows 8 (orijinal kendisini sürekli güncellemesi gerekmiyor mu?)

Bilgisayarımda muhtemelen program eksik.Yardımcı olursanız memnun olurum.

Hocam Hizmet Belgesini mi görmek istiyorsunuz?Benimde windows 8 isterseniz ben kendiminkinden bakayım açılıyor mu diye?

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Hocam Hizmet Belgesini mi görmek istiyorsunuz?Benimde windows 8 isterseniz ben kendiminkinden bakayım açılıyor mu diye?

Kişisel bilgiler modülünde bulunan fotoğrafın altında:Kimlik formu ve şube müdürlüğü giriş belgesi var.Belgeyi çıkarmam lazım ama göremiyorum.4 bilgisayarda denedim göremedim.Bursada bir tanıdık belgeyi kendi okulundan çıkarıp bana verdi fakat;ben belgeyi çantada kırıştırmışım.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Kişisel bilgiler modülünde bulunan fotoğrafın altında:Kimlik formu ve şube müdürlüğü giriş belgesi var.Belgeyi çıkarmam lazım ama göremiyorum.4 bilgisayarda denedim göremedim.Bursada bir tanıdık belgeyi kendi okulundan çıkarıp bana verdi fakat;ben belgeyi çantada kırıştırmışım.

İnternet Explorer Yeni Sürümlerinde Ekranlarda Kayma ve Bozulma Oluyorsa Araçlar Menüsü - Uyumluluk Görünümü Bölümüne meb.gov.tr Adresini Ekleyiniz! diye bir uyarı bölümü var Hocam burdan bir denesek.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Bunu yaptıktan sonra açılıyor bende daha sonra "crystal activex report viewer control download" uyarısı çıkıyor yüklüyoruz ve rapor ekranı geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Aynı durum bende var, evden mebbis'e giriş yapabiliyorum, kişisel bilgiler bölümüne de giriş yapabiliyorum ama sonrasındaki her hareket tıkanıp kalıyor, okuldan ise tüm işlemlerimi halledebiliyorum.

Mozilla Firefox 27

Internet Ecplorer 11

Google Chrome 32

sürümlerini kullanıyorum evde,

okulda farklı olarak sadece internet explorer eski sürüm galiba o yüzden giriş  yapabiliyorum.

Yusuf Bey'in ismini verdiği programı bir de ben yükleyeyim.

Bunu yaptıktan sonra açılıyor bende daha sonra "crystal activex report viewer control download" uyarısı çıkıyor yüklüyoruz ve rapor ekranı geliyor.

Benim bilgisayarda böyle bir uyarı da olmuyor.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Rapor ekranı çıkıyor ama bekliyorum rapor yok.Şimdi programı kendi sitesinen yükleyip deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Rapor ekranı çıkıyor ama bekliyorum rapor yok.Şimdi programı kendi sitesinen yükleyip deneyeceğim.

ekrana kadar benimki de açılıyor.ama ekran bom boş.verdiğiniz programı googleye yazdım.ben de bir yükleyeyim bakalım.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Ne demek Hocam sorununuz çözülsünde gerisi önemli değil.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Ne denediysem olmadı Hocam ya.Kafayı yedirtti bana valla.Özebilsek iyiyi yarın bizede lazım olur illaki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Explorer 10 da araçlar menüsünde uyumluluk göster seçeneği seçip deneyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...