İçeriğe Yönlendir

Eryaman Civarı Konaklama.

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Selamlar yazın eşimle beraber Ankara/Eryaman yakınlarında iki gün konaklayabileceğimiz temiz düzgün otel tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler şimdiden. . 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bizim oralarda da pek otel yok bildiğim kadarıyla ya :(

tarihinde Tolgahan Saglam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sincan tarafını bilmem ama Etimesgut da bir otel var. Lakin bugün metromuz açılmış olmalı artık ulaşımı dert etmeyin :D

Eryaman'da günlük kiralık daireler var onlara bir bakın

Kardeşim benim de aklıma geldi ama pek tavsiye edesim de gelmedi. Biliyorsun sanırım sebebini :flowers: 

Yorum bağlantısı

Sincan tarafını bilmem ama Etimesgut da bir otel var. Lakin bugün metromuz açılmış olmalı artık ulaşımı dert etmeyin :D

Kardeşim benim de aklıma geldi ama pek tavsiye edesim de gelmedi. Biliyorsun sanırım sebebini :flowers:

Doğru diyorsun kardeşim. Dediğin gibi metro açıldı, Kızılay'da kalınabilir  :flowers:

Yorum bağlantısı

Doğru diyorsun kardeşim. Dediğin gibi metro açıldı, Kızılay'da kalınabilir  :flowers:

Konu dışında olacak ama görüşemiyoruz hiç, olmuyor bak :) 

Yorum bağlantısı

Konu dışında olacak ama görüşemiyoruz hiç, olmuyor bak :)

Doğum gününe gelmeyi çok istedim Bahtiyar'lada konuştuk ama Kazan tarafındaydım ve çok geç döndüm kardeşim. Bir daha ki buluşmada artık :)

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

o zaman merkez de bakmak lazım anlaşılan

Yorum bağlantısı

Etimesgut merkezde büyük bir otel var. Oraya bir bakın derim. Eryamana en yakın yerleşim yerlerinden biri sonuçta.

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

nerede kalacagız o zaman :)

otel yok eryamanda ama günlük kiralık evler var güvenlir büyük bir şirketten kiralayabilirsiniz fiyatları otel ile aynı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

etimesgutta otel var, ama eryamanda hiç göremedim.

Etimesgutta kalmak isterseniz City otel var, Ankarada 2 tane city otel var siz etimesgutta bakabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

14 senelik Eryaman'lı olarak Eryaman'da hiç otel görmedim. :p

Abi yarın 11'de harikalar diyarında açılıyor. Bugün değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. . 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...