İçeriğe Yönlendir

Şeffaf Kıyafet Askısından Angel Far

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Aslında çok güzel olur :) eğer daha önce birisi paylaştıysa kapatabilirsiniz biraz önce aklıma geldi. Severim değişik şeyleri :)

Bu pazarda satılan şeffaf kıyafet askılığını fırında sıcaklatıp yuvarlak şekilde büksek. Sonra arkasına led yerleştirsek ve onu far ampulünün etrafına taksak nasıl olur ?

Oktay abinin yorumunu bekliyorum :D

Galiba bir ilk olacak :)

Bu arada %100 benim fikrim hee :p

Yorum bağlantısı

Aslında çok güzel olur :) eğer daha önce birisi paylaştıysa kapatabilirsiniz biraz önce aklıma geldi. Severim değişik şeyleri :)

Bu pazarda satılan şeffaf kıyafet askılığını fırında sıcaklatıp yuvarlak şekilde büksek. Sonra arkasına led yerleştirsek ve onu far ampulünün etrafına taksak nasıl olur ?

Forumda birisi yapmıştı.ısıtaraf yuvarlak hale getirmiş,sonra uçlarını dremelle biraz delip derinleştirip tek led takarak güzel ve basit bir yöntem uygulamıştı.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)

Moderatorler konuyu kapatabilrmi :) mağaradan yeni çıktımda ben :p

tarihinde Abdurrahim Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Moderatorler konuyu kapatabilrmi :) mağaradan yeni çıktımda ben :p

Vidooyu görünce "Şerrefsizim benim aklıma gelmişti." dedin mi len? :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

2011 di galiba Erkan Uludağ'ın eski yeşil fıstık ST si için oldukca fazla uğraştım.İstediğim neticeyi alamadım bir dahada uğraşmadım.Akşamları ışık alınabilecek bir çalışma olur.Bunun içinde farların açılmasına asla ve asla  değmez.Erkan sağolsun 1 takım sanırım 6 tane falan askılık almıştı 4 tanesini hala dolapta elbiseler için kullanıyorum.sonradan bir deneme için 1 tanesini yine heba ettim.Orjinal pleksi harcamaktansa bunları harcamak iyi oluyor. :D

Öğretmenim video daki harbi pleksi çubuk.Askılıklar bildiğimiz plastik.Işık çok kesiliyor.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Vidooyu görünce "Şerrefsizim benim aklıma gelmişti." dedin mi len? :p

yok abi ben verdim projeyi Allah rızası için dediler kıramadım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

2011 di galiba Erkan Uludağ'ın eski yeşil fıstık ST si için oldukca fazla uğraştım.İstediğim neticeyi alamadım bir dahada uğraşmadım.Akşamları ışık alınabilecek bir çalışma olur.Bunun içinde farların açılmasına asla ve asla  değmez.Erkan sağolsun 1 takım sanırım 6 tane falan askılık almıştı 4 tanesini hala dolapta elbiseler için kullanıyorum.sonradan bir deneme için 1 tanesini yine heba ettim.Orjinal pleksi harcamaktansa bunları harcamak iyi oluyor. :D

Öğretmenim video daki harbi pleksi çubuk.Askılıklar bildiğimiz plastik.Işık çok kesiliyor.

Askı ile yapılmışı vardı, bulamadım. İdare et be Oktay. :p

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Bu arada %100 benim fikrim hee :p

led angel eyes 6 dolarken bence ugrasmaya degmez ama guzel fikir tabii!!

Yorum bağlantısı

Video ya gerek yok bu benim test çalışmam.durum ortada power ledde kullanılsa orta kısımlar sönük kalıyor.

qFYYn3x.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Video ya gerek yok bu benim test çalışmam.durum ortada power ledde kullanılsa orta kısımlar sönük kalıyor.

Burada jaluzi açma/kapamada kullanılan plastik çubuklarla yapmışlar. Malzeme, askı ile aynı yani:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...