İçeriğe Yönlendir

İso 14000 Ve 14000 Sistemleri Hakkında Kısa Bilgiler

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Öncelikle bu ilk ve tek röportaj deneyimim olan videoda ki kahramanımız, forumumuzdan da tanınmış olan ve forumumuzdan tanışmış olduğum Sayın Mehmet Kazancıoğlu abimiz. Sağolsun bize o değerli zamanını ayırarak ve edindiği bilgileriyle, deneyimleriyle elinden geldiği kadar yardımcı oldu. Hatta en iyi yardımcı olan kişiydi. Mehmet abimize buradan tekrar minnetlerimi gönderiyorum, çok teşekkürler Mehmet abi :) Eksik ekipman ve yeterli program bilgisizliğinden dolayı, üstüne birde 30 saati aşkın yorgunluk binince altyazılardaki yazım hataları ve imla kurallarını, kısa süremiz kaldığından dolayı derse yetiştirebilmek için yıpratmak zorunda kaldık. Görüntü kalitesi ise kameradaki sesin ortam gürültüsünden kurtulmak için telefondan aldığımız ses kaydını üstüne bindirince biraz bozduk. Ne olursa olsun içindeki bilgilerin yararlı olacağını düşündüğümüzden dolayı elimizden gelen bu işi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Geçen sene Mayıs ayı ortasında çekilmiş ve hazırlanmış bir videodur.

Velhasılıkelam söz konusu röportaj:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Kubilay faydalı olabildim ise ne mutlu bana umarım daha iyi çalışmalarının içersin de de bulunurum iltifatların için çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Üniversite projesi candır. Öğrenciye yardımın sevabı büyüktür :biggrin:

Mehmet bey'e saygılarımla :tap2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...