İçeriğe Yönlendir

Müdür Hasta (Muhabbet Kuşu)

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

Müdür bugün biraz daha iyi. Asprinli suyunu içiyor.   Suyuna evdeki supradin vitaminden ezip eklesem olur mu?

Yorum bağlantısı

Müdür bugün biraz daha iyi. Asprinli suyunu içiyor.   Suyuna evdeki supradin vitaminden ezip eklesem olur mu?

Ağır bir vitamin sanırım bu. Beklenmedik bir etki yaratabilir. Bence bir petshop tan kuşlar için olan vitamin bakın derim.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Müdürü kaybettik malesef. Biraz iyi gibi oldu ama sabah biz uyandık o uyanmadı.. Çok üzüldüm açıkcası. Birazdan götürüp bahçeye gömeceğim.

Yorum bağlantısı

Müdürü kaybettik malesef. Biraz iyi gibi oldu ama sabah biz uyandık o uyanmadı.. Çok üzüldüm açıkcası. Birazdan götürüp bahçeye gömeceğim.

:(

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Müdürü gömdük bugün. Çok içim buruk. Yerini doldurmaz ama yeni ve sağlıklı bir kuş edineceğim.  Bu evciller başka şehirden nasıl gelebilir? var mı öyle bir gönderi tipi?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Desteğiniz için çok sağolun. Canımız çok sıkıldı ev ahalisi olarak..

Yorum bağlantısı

Çok üzüldüm ben de iki kuş kaybettim zamanında. O kadar yer ediniyorlar ki boşluk oluyor ev içinde resmen :(

Yorum bağlantısı

:( Mevsimlerin alt üst olması yüzünden  :( Heryer mikrop, enfeksyon.. Kurtulmak zor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...