İçeriğe Yönlendir

Kampana, Porya Tornalanmasi Hakkinda

Enver Umit Tulu

Recommended Posts

Enver Umit Tulu

Arka tekerleklerin kampanalarda, balata inceldiginde veya degiseceginde poryayi sokup zimparalamak ya da silmek yerine tornaya goturup kaziyorlar, bu ne kadar sagliklidir acaba? kampananin orjinalligi bozulmuyor mu bu sekilde?

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

ben muayene öncesi frencide kontrol yaptırmıştım farklı tutuyordu sağ ile sol, usta tornalattı birde ayar yaptı, bir sene geçti her 10 binde bir sadece arka kampana ayarı hariç bir sorun çıkamadı.

Yorum bağlantısı
Enver Umit Tulu

bana cok fazla oydular gibi geldi. porya baya  bi incelmisti. Hic icime sinmedi tornalatmak. sordum sorusturdum az once orjinalleri bulunmuyormus. yeni yedek parcalar eskileri gibi degil dediler.

her muayene oncesinde gidip ayar yaptirmak istemiyorum acikcasi

Yorum bağlantısı

bana cok fazla oydular gibi geldi. porya baya  bi incelmisti. Hic icime sinmedi tornalatmak. sordum sorusturdum az once orjinalleri bulunmuyormus. yeni yedek parcalar eskileri gibi degil dediler.

her muayene oncesinde gidip ayar yaptirmak istemiyorum acikcasi

Diskler üzerinde minimum kalınlık ölçüleri yazar, sizin işinizi yapan tornacı da mutlaka bu değerlere bakarak işlem yapmıştır. Rahat olun.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Ustanın işine karışılmaz :p Dünki çocuk değil heralde.. Zaten yapılmayacak derecede olsa yapıpta yarın öbürgün başına dert almaz.. 

Yorum bağlantısı
Enver Umit Tulu

disk degil arka tekerlek, tornalayince ici baya bir genisliyor. tornaci en az 2mm aliyor 2mm de karsidan gider 4mm, bazen daha fazla aliyorlar

resimdeki parcaya cok benziyor, alttaki resimdeki parcanin icini tornaliyorlar

99980_4.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...