İçeriğe Yönlendir

Avea Sürekli Gelen Bilgilendirme Mesajları

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar.

Avea hat kullanıcısıyım. Telefonuma sürekli avantaj, ürün tanıtımı vs. mesajlar geliyor. Bunları nasıl engelleyeceğimi araştırırken online işlemlerden yapılabileceğini öğrendim. Baktığımda aveanın yüzlerce firmaya numaramı verdiğini gördüm. Sizin de işinize yara umarım.

avea-bilgilendirme-mesajlari.jpg

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Turkcell de de var aynı hizmet.Vodafone da geçse de kurtulsam artık :s Bu arada banka mesajlarını engellmeyin yoksa online işlem, ekstra bilgileri de gelmeyebiliyor.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Online islemlerden kapatin gergedan reklamlari gelmesin artik. Beni avea dan bile aramiyorlar

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Aynen.Bende kapattim hepsini.Fakat bu alakasiz alakasiz sirketlere tum bilgilerimizin verilmesi kotu bir durum..Spor salonu,bankalar,turlar,vs.Nerden buluyorlarsa bizi.

Yorum bağlantısı

Vodafone'da bulamadım, nerededir ?

Erdem, Tahir bey Vodafone'de henüz olmadığını belirtmiş yanlış anlamadıysam.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben böyle bir şeyin olduğunu yeni öğrendim. Avea kullanmıyorum ama aklımda olsun..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Beni en çok rahatsız eden mesajlar bankalardan geldiği için engelleyemiyorum. Ancak diğer yerlerden gelen mesajları eğer çok sık geliyorsa arayıp iptal istiyorum.

Hatta bir keresinde karaca'dan takım elbise aldıktan sonra sık sık mesaj gelmeye başlamıştı. Ben de internetten karaca diye aratıp bulduğun telefonu aradım ve mesaj atmayın diye ağzıma geleni söyledim. Sonra tekrar mesaj attıklarında yine aramak için numara bakarken farkettim ki aradığım karaca, kap kacak, tabak satan karacaymış. Yanlış kişileri fırçalamışım. Sonra bir kayseri forumda gezerken firmaya gidip mağaza müdürüne durumu ilettim.

Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Bende girip bir bakıyım bu aralar olur olmadık yerlerde saçma saçma mesajlar geliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...