İçeriğe Yönlendir

Kafalıklı Lcd Monitör Oyunlu Usb Ve Hafıza Kartlı

İlyas Annaç

Recommended Posts

İlyas Annaç

2006 Ford Focus 1.6 TDCİ SEDAN için Kafalıklara düşündüğüm bu LCD ekranlar nasıl olur ? Arabamın elektrik aksamına zarar gelir mi ? Problem yaşar mıyım ? Düşüncelerinizi önemsiyor ve bekliyorum ... Teşekkürler

Yorum bağlantısı

2006 Ford Focus 1.6 TDCİ SEDAN için Kafalıklara düşündüğüm bu LCD ekranlar nasıl olur ? Arabamın elektrik aksamına zarar gelir mi ? Problem yaşar mıyım ? Düşüncelerinizi önemsiyor ve bekliyorum ... Teşekkürler

İlyas Bey lcd ile ilgili link veya fotoğraf var mı elinizde? 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Elimde her ikisi de dvd li usb li ve hafiza kartlı fermuarli kafaliklar dan mevcut. 

Hem focusda hem de s-max da kullandım.  Hic bir sıkıntı yaşamadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Annaç

Herkese merhaba Hayrettin abinin atmış olduğu LCD nin aynısı fermuarlı. K.bakmayın ben ekleyemedim çalıştım ama ekran görüntüsü için :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bir problem olmaz, ama monte dene kişi temiz bir işçilik çıkarmalı ve elektirğinereden alacağını bilmeli. Yoksa,birçok problem çıkar canınız sıkılır.

Yorum bağlantısı
İlyas Annaç

Benim aracimdada var.

Montajı gayet basit, herhangi bi olumsuzluk olmaz aracınız da.

Hakan abi nasıl bir problem yaratıyor mu ? kullanışı rahat mı ? tv çekiyor mu ?

Bir problem olmaz, ama monte dene kişi temiz bir işçilik çıkarmalı ve elektirğinereden alacağını bilmeli. Yoksa,birçok problem çıkar canınız sıkılır.

valla alacağım yer hem satış hem oto elektronik üzerine çalışan büyük bir mekan ama tabi yine de araştıralım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-monitor-kafalikli-lcd-monitor-oyunlu-usb-ve-hafiza-kartli-navix-7719-hd-134064419/detay

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben de düşünmüştüm bi ara bunlardan sonra vazgeçtim. Amacım uzun yolda çocuklar sıkılmasın çizgi film izlesindi. Eğer sizin amacınız da sadece bu ise tablet tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Annaç

Ben de düşünmüştüm bi ara bunlardan sonra vazgeçtim. Amacım uzun yolda çocuklar sıkılmasın çizgi film izlesindi. Eğer sizin amacınız da sadece bu ise tablet tavsiye ederim. 

Ali bey sorgulayıcı olacak belki ama :) neden tablet ?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

İlyas bey ben aracıma da yapmıştım, sigorta kutusundan bir artı alıp eksi'yide şase'den aldınız mı kafalığın besleme devresinde ki artı eksiye bağlayın herhangi bir problem olmadan çalışacaktır. Kolay gelsin......

RpJMY7El.jpgTtulpjnl.jpg

Yorum bağlantısı

Hakan abi nasıl bir problem yaratıyor mu ? kullanışı rahat mı ? tv çekiyor mu ?

Problem yaratmaz.

Kullanışı oldukça iyi,Çocuk için...

Fermaurlı olmasına dikkat edin,Hırsız için göstermez en azından Belli etmez.

Tv çekiyormu diye sormayın.

Hareket halinde ÇEKMEZ.

Karasal yayın yok doğru düzgün.

Usb Sd card yeterli oluyor zaten.

oyunda olursa içinde,dahada güzel olur.

Yorum bağlantısı
İlyas Annaç

Serhan bey çok güzel olmuş güle güle kullanın kesinlikle taktırmakta karar kıldım. 200 tl garatili bu cihaz fiyatı çok mu sizce ?

Serhan bey LCD ye takılı olan şey kulaklık mı ? yoksa güç kablosu mu ? kabloları nerelerden geçirdiniz gözükmüyor değil mi ?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Serhan bey çok güzel olmuş güle güle kullanın kesinlikle taktırmakta karar kıldım. 200 tl garatili bu cihaz fiyatı çok mu sizce ?

Serhan bey LCD ye takılı olan şey kulaklık mı ? yoksa güç kablosu mu ? kabloları nerelerden geçirdiniz gözükmüyor değil mi ?

Teşekkür ederim ben forumdan A.Buğrak Gözel arkadaşımızdan almıştım, 140 - 150 TL gibi bir fiyatı vardı İstanbulda ama demek zamlanmış veya daha iyi bir inceleme yapmanızı tavsiye ederim.

Aracın kafalığını çıkardığınızda koltukta kafalık bacağının takıldığı borudan monitör kablosunu aşağıya doğru sürdüğünüzde koltuğun alt kısmından kabloyu hissedersiniz ve oradan çıkarıp orta konsol ile halıfleks arasından ön sigorta kablosunun oraya götürür ve bağlantınızı yaparsınız.

LCD ye takılı olan oyun konsolu, ayrıca dışarıdan hoparlör de bağlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.....

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Evde nerde saklıyorsun.. :biggrin: ..Meslek icabı sordum... :biggrin:

Kilerde. :fiuw:  :blush:

Bak

tKb8erh.jpg?1

RBwL0aa.jpg?1

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali bey sorgulayıcı olacak belki ama :) neden tablet ?

İlyas Bey, hem evde hem arabada hem de dışarıda kullanabilmek için tablet tercih ettim. Kafalıklara takılanlardan iyi bir şey almak için biraz bütçeyi artırmak gerekiyordu. 

Cevap gecikti kusura bakmayın. Bilgisayar tamirdeydi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...