İçeriğe Yönlendir

+30 Ile Başlayan Numaralar

Sedat Ünsal

Recommended Posts

Sedat Ünsal

bulgaristan da benim numaram bayağı popiler heralde  :D  bugün 2 farklı numara çağrı atıp kapattı.arayan numaralar ;

+30 69 558 760 22

+30 69 494 495 11

Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

!!!! sakın geri aramayın.Bunlar Türkiye bağlantılı çalışan telesohbet dolandırıcıları.Anında konuşma ücreti dk başına 50 tl ye kadar geçiyor faturaya.ayrıca sizin hiç bir hakkınız olmuyor bu konuda itiraz edemiyorsunuz.Çünkü çağrıya dönen siz olduğunuz için :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Beni aradılar herkesi arıyorlar. Bulgar kadınları Türk erkeklerini kandırıp para alıyorlarmış. :D

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Evlenip takı taklavatı alıp kaçıyorlar işte,işin kolayını bulmuş bulgar bacılarımız. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

2 dakka bekleyin siz de çaldırın kapatın. Sonra eliniz tetikte bekleyin, arayınca hemen açın ..t olsunlar. :crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

2 dakka bekleyin siz de çaldırın kapatın. Sonra eliniz tetikte bekleyin, arayınca hemen açın ..t olsunlar. :crazy:

Murat Hocam geçen bi konuda sormuştun ama hangi konu bulamadım. Klasik fotoğraf makinesini cama bağlama aparatı lazım. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Murat Hocam geçen bi konuda sormuştun ama hangi konu bulamadım. Klasik fotoğraf makinesini cama bağlama aparatı lazım. :p

Bende yok ama şurda var Mert: http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Car-Camera-Dashboard-Suction-Cup-Mount-Tripod-Holder-wholesale/1439863850.html

Sende para vardır, şu da olabilir: :phttp://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-ST-51-Car-Suction-Cup-Adapter-Window-Glass-Camera-Tripod-Mount-7CM-Diameter-Base/1392408805.html

Bi ara şundan kullandımdı, kamerayla sattım: http://www.aliexpress.com/item/Car-Window-Suction-Camera-Mount-Tripod-Holder/736512708.html

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende para ? Meemur çocuu olduğumdan olabilir belki. :crazy:

Abi ilk linktekinden 3 tane alsak nasıl hallederiz? Hiç anlamam ki ben bu işlerden. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bende para ? Meemur çocuu olduğumdan olabilir belki. :crazy:

Abi ilk linktekinden 3 tane alsak nasıl hallederiz? Hiç anlamam ki ben bu işlerden. 

Kredi kartı bilgilerini epostama gönder (limiti çok olsun ama :spiteful:) ben hallederim. :seytan:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

dünde beni çaldırdılar, kod yunanistanınmış galiba. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kredi kartı bilgilerini epostama gönder (limiti çok olsun ama ) ben hallederim. :seytan:

O zaman ÖM atıyorum. Çok karlı bir iş olacak gibi.  :spiteful:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

O zaman ÖM atıyorum. Çok karlı bir iş olacak gibi.  :spiteful:

TAbii ki karlı olacak Mert'çiğim. :seytan:

Yorum bağlantısı

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yurt dışı ile işiniz yoksa, telefonu yurt dışı aramalara kapattırıın kurtulun :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çok sık arıyorlar.. Ancak cevaplamak mümkün değil.Sanırım otomatik bir sistem var çaldırıp anında kapanıyor.. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben de ara ara aranıyorum +30 lu numaradan.Belli zaten bir bit yeniği olduğu :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...