İçeriğe Yönlendir

Muayenesi Biten Aracın Noter Satışı

Bahadır Yalçın

Recommended Posts

Murat Çeviren

Sonra bana plakanı değiştir demezler mi. Tescilde sıkıntı olan lpg faturası ile ruhsat sahibinin farklı olması mıdır. Muayenenin noterden önce yapılması hangi açıdan sorun oluyor. Ona göre yapayım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

plaka değişmeden de oluyor olabilir. sadece eve gelmesini beklemeden işlemleri siz sonlandırıp emniyetten ruhsatı almalısınız ki iki defa yaprak parası ödemeyin.

Yorum bağlantısı
Murat Çeviren
(düzenlendi)

plaka değişmeden de oluyor olabilir. sadece eve gelmesini beklemeden işlemleri siz sonlandırıp emniyetten ruhsatı almalısınız ki iki defa yaprak parası ödemeyin.

Onda sorun yok noterden sonra hemen emniyete gidersek yaprak parası ödemiyoruz. Normalde LPG muayenesi noterden sonra yapılıyor. Bende muayenesi geçtiği için devir alamıyorum. Bunun için Önce muayene ve lpg muayenesi sonra noterden devir alıp emniyete gidecem.

tarihinde Murat Çeviren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Arkadaşımdan muayene tarihi geçmiş bir araç satın aldım. Arca lpg de taktırmayı düşünüyorum. Muayene olmadan araç devri olmadığından

Önce lpg taktırıp faturalarıyla birlikte eski sahibi adına muayene ettirsem ve noter devrini sonra alsam

daha sonra belgelerle birlikte hem lpg işletmek hem de ruhsat almak için trafiğe gitsem olur mu. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Olur hocam bence de 2 muayene parasından veya 2 noter parasından kurtulmuş olursunuz. :

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşımdan muayene tarihi geçmiş bir araç satın aldım. Arca lpg de taktırmayı düşünüyorum. Muayene olmadan araç devri olmadığından

Önce lpg taktırıp faturalarıyla birlikte eski sahibi adına muayene ettirsem ve noter devrini sonra alsam

daha sonra belgelerle birlikte hem lpg işletmek hem de ruhsat almak için trafiğe gitsem olur mu. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Arkadaş muayenesini yaptırsada sonra uğraşmasanız? Bir de tüm bu işlemlerden sonra vazgeçenleri de gördük forumumuzda...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arakdaş yakinen tanıdık umarım .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...