İçeriğe Yönlendir

Akıllı Molekül Kanser İlacı (Eczacı Üyelerimiz Lütfen Baksın)

Semih İzgi

Recommended Posts

Ayhan Asil

geçmiş olsun. Allah şifa versin benim babamda akciğer kanseriydi.

Morali yüksek olsun yeterki.. 

Babanız hayatta mı

Herkese iyi akşamlar dilerim.. Çok kıymetli dayım malesef akciğer kanserine yakalandı.. Görünen o ki tedavi sürecinde (henüz netleşmedi) akıllı molekül denen ve direk kanserli hücrelere müdahale eden bir ilaç gerekecek.

Malesefki ilacın içerik yani tıbbi adını veya markasını bilmemekle birlikte fiyatının dolar artışı öncesi 3000TL'ye şimdilerde ise 5000TL ye bulunabildiğini duydum.

Sizden ricam, bu ilaç nedir. Adı nedir içeriği nedir.  Ve de lütfen bulmamıza yardım edin. Açıkcası maddi durum yerinde değil tüm akrabalar birleşip en az 4 kutu tedarik etmemiz lazım. Mümkünse tüm sağlayıcılarınızla görüşün, tanıdığınız kim varsa, doktor,hastane, ecza deposu...(Yurtiçi ve yurtdışı) 

Klübümden destek bekliyorum. Çok hassas bir konu, en ufak tavsiye veya bilgi bize çok fayda sağlayabilir.

Şimdiden çok sağolun.

Semih özelden mesaj atıyorum....

Yorum bağlantısı
Misafir

Semih geçmiş olsun. Yüce Allah şifa versin, sizlere de moral. İnşallah tez zamanda atlatır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Acil şifalar diliyorum. Bu konuda bilgi edinirsem anında yazarım..Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Semih geçmiş olsun. İlacın ismini öğrendikten sonra elimizden geldiğince tedarik ödeme vs her şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçmiş olsun Semih.Umarım kısa sürede sağlığına kavuşur.Ne kadar çok net bilgiye sahip olursan yapılacak yardım da o kadar doğru olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Geçmiş olsun, Allah şifasını versin. Zor meseleler.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Çok geçmiş olsun Semih :( Allah şifa verir inşallah.

Rahmetli babam tıbbın yanında (Tomoterapi) alternatif tedavileride kullandı, ben ve hastane raporları şahidiz faydasını gördü, Kanserden değil enfeksiyondan rahmetli oldu.

Morali yüksek tutun, yanında gülün oynayın kanser değilmiş gibi ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Semih Rabbım tüm hastalara yardım etsin tez zamanda şifa versin inşallah.

bu illetin tedavisinde en büyük rolü yaşama sevinci oynuyor. moralini yüksek tutun, normal sıradan bir hastalık gibi tedavisi olacağını bunun için ne gerekiyorsa yapılacağını anlatın. moral moral moral ilk tedaviye başlama noktanız olacak.

Rabbım tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip eylesin inşallah  

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Babanız hayatta mı

Malesef... 2011de kaybettik.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Malesef... 2011de kaybettik.

Rabbim rahmeti ile muamele eylesin kardeşim benim.... kalanlarınıza da uzun ömürler versin...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...