İçeriğe Yönlendir

Bu Kadar Paragöz Olunmaz

Mehmet Ayan

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Ben feleğin tekerine çomaaaaaaakkk  :angry:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Geçmiş olsun, bunun gibilerle, biraz muhabbet et iş yoktur diye ağlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ayan

emeğe değer biçilmez ama üstubu çok iğrençti gerçekten,sanki müşteri değilimde alacaklım muamelesi gördüm.eşke teşir edebilsem dükkan ismini burdan,malesef yönetici abilerimiz uygun görmediler

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Sayin modlar birakin ismini yazsin.herkes bilsin kim oldugunu. Bunu engellemeyiniz.carsamba gunu yagan yagmurun nasil oldugunu biliyorum bende islandim.adamin yaptigi is esnafliga sıgmaz.yagmurlu havada kesin is yoktu senden cikardi gunun karini.aldigi para baska biyerlerden cikar nasilsa boyle insanlarin.

Yazilacak cok kelimeler var onun yerine ...................................................... Anlasilmistir sanirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fikret abi , bu harfleri yanyana getirip bu şekilde kullananlar utansın :D 

Bittin  :D  :p

Bu arada başlarım ben öyle tamirciye, en başta sadece tespit istiyorum vs. demişsin zaten, yaptığı ayıp adamın, hadi iste ama az iste, tamam işçilik alınır ama bu tarz ne, bu ne yahu, arabaya el koymakta neymiş, vallahi polis çağırırdım, açsın dava alsın benden parayıda görelim  :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz ENGÜR

uzun zamandır rölanti sorunuma çağre bulmaya çalışıyordum ara ara parçalar değiştirdim ne yaptıysam tam randımanını bulamadım,süreli parça aldığı mazemecimle bugün biraz bu konu hakkında konuştuk,bana XXX OTOYU tavsiye etti,adamın dükkanına gittim rölanti sorunumu anlattım ve çok parça değişimi yapım fuzülü para harcamak istemiyorum diyip derdimi paylaştım, amacım sorunun ne olduğu ve nekadara mal olacağını öğrenmekti ve cumartesi haftalığımı alır yaptırırım düşüncesindeydim.paylaşmaz olaydım.bilgisayarı bağladı,motorun kapağını açtı ısımüşürünü söküp yerine eskibir müşür taktı,biraz normale döndü,bana bu müşür sağlam fiyatıda 100tl dedi,ustaya şuan için fazla param yok cumartesi getireyim yapalım deyince suratı düştü adamın,hemen kapağağı taktı ben işçiliğimi alırım kardeşim dedi sert bi dille.nekadar borcumdediğimde 80 tl istedi benden söküp takması 15 dakika sürmedi bile,üzerimde usta çok istemedinmi dediğimde aldığım cevap oadar paralar harcamışsın bana gelincemi çok diyon diye bi cevap aldım,bibelaya çatmıştım üzerimdede 35 tl vardı onu uzattım daha sonra müşürü takarken vereyimdediysemde aracımada el koydu git nerden bulursan bul deyip o yağmurda bana 50tl arattı,hayatımda ilk defa böylebir esnafla karşılaştım,olan 80 lirama oldu hiç yere.MANİSADA OYURAN ARKADAŞLARIMA UYARI OLSUN.XXX OTO çok paragözmüş dikkat edin.sizlerle paylaşmak istedim bu can sıkıcı durumu.

ciddem iyi sa8retmişsin

Yorum bağlantısı
Misafir

Tok yemiş esnaf budur işte. adam olsa ilk defa gelen bir müşteriye iyi davranir kazanir ki arkadaşı da ona gelsin. Esnaflik nedir ogrenemeyen haysiyetsiz herifmis cidden.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...