İçeriğe Yönlendir

Mozilla Reklamları Kapatma

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

1961712_10152239916606661_1373949929_o.j

oklarla gösterdiğim reklam tarzı şeyler peydah olmuş ve bi türlü temmeli kapatamıyorum. bunun çaresi nedir bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Dün googledan firefox reklam engelleme yazdım. En üst sıradaki küçük eklenti ile reklamlardan kurtardım Mustafa.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Dün googledan firefox reklam engelleme yazdım. En üst sıradaki küçük eklenti ile reklamlardan kurtardım Mustafa.

Saygılarımla.

daha önce böyle bi sıkıntı yoktu. farkında olmadan bişi mi kurduk ki

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

virüs bu abi bende de vardı formatladım düzeldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende de bir anda oluştu. Genelde her boşlukta reklam oluşmaya başladı. Ancak dün forum sayfasında soldakini kapatınca sağdaki açılan ve bir daha kapatılamayan reklamlar çileden çıkarınca kurdum uygulamayı.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

Ziyaret ettiğiniz bir site ile alakalı,site izinsiz olarak reklam eklentisi gönderiyor.Abilerim gereğini söylemiş,bende bir şey ekleyeyim.tarayıcıyı,denetim masasından kaldırın ve yeniden kurun.kurulum sonrası ayarlardan gizlilik sekmesini seçin,sitelere izlenme tercihlerim hakkında bir şey söylemeyi işaretleyin.sonra güvenlik sekmesi ve siteler eklenti kurmak istediklerinde beni uyar seçili olsun.

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Bu normal bir sitede cıkması gereken reklam değil trojen bulaşmış trojen programları var yada geniş kapsamlı kaspersky gibi virüs programı temizler yada muhtemlen yavaşlıkta vardır pc de tam olarak temizlenmeyebilir format atsanız en sağlıklısı

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

ufak bir ekleme daha yapayım eğer birden çok,tarayıcı kullanıyorsanız hepsini kaldırıp yeniden kurmanız,daha iyi olur,çünki var olan kaldırıldığında eklenti otomatik olark bir diğerine geçiyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şimdi çözdüm gibi avastta tarayıcı temizleme diye bir yer varmış. orda temizle diyince 5 tane eklenti buldu birisi solda çıkandı. kaldırmı hepsnini düzeldi :)

eklenti kurmuş heralde indirmelerden kaynaklı :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

bunun virüs değil de eklenti gibi birşey olduğunu düşünüyorum ben.

her bir türünün farklı çözümü oluyor

ben yazarken Mustafa çözmüş bile :)

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu tip şeyler habersiz kendilerini yükledikleri için virüs olarak tanımlanabilir..Ancak bunlar aslında malware ,spyware ,adware demek daha doğrudur..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...