İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Lastik Tavsiyesi

Fahri Tetik

Recommended Posts

Fahri Tetik

Arkadaşlar focus 3 e     215-55-16   lastik alacam bi türlü karar veremedim. Bridgestone - michelin - lassa - goodyear - pirelli - continental. Tanınmış markaların dışına çıkmak istemiyorum bi türlü karar veremedim şehir içinde kullanıyoruz genelde kullandıgımız bölgede yollar genelde bozuk. Tek lastik fiyatları 330 ile 400 arası bu kadar para veripte 6 ay da bir lastik yenilemek istemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Continental bence güzel ama genede tercih sizin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
19px_MICHELIN_primacy_3.png

Kesinlikle primacy 3 bütün araçlarım da michelin primacy 3 kullandım ve hala kullanıyorum.başarılı fiyatı ise iyi araştırmalar sonucu 200 220 tl ye bulunabilir.Lastik alırken üretim haftalarının aynı olmasına ve kesinlikle germany üretimi olmasına bakın.İspanya üretimi olanlarda var bunlar türkiye yollarına göre değil ve sorun çıkartıyor baloncuk vs başıma geldiğinden söylüyorum saygılar..

Yorum bağlantısı
Fahri Tetik

19px_MICHELIN_primacy_3.png

Kesinlikle primacy 3 bütün araçlarım da michelin primacy 3 kullandım ve hala kullanıyorum.başarılı fiyatı ise iyi araştırmalar sonucu 200 220 tl ye bulunabilir.Lastik alırken üretim haftalarının aynı olmasına ve kesinlikle germany üretimi olmasına bakın.İspanya üretimi olanlarda var bunlar türkiye yollarına göre değil ve sorun çıkartıyor baloncuk vs başıma geldiğinden söylüyorum saygılar..

215 - 55 -16 o fiyata yok kardeşim 355 - 400 arası

Yorum bağlantısı
Fahri Tetik

205 55 16 alabilirsiniz continental 1.sıra, 2.sıra ise michelin.

orjinal ebadını bozmak istemiyorum kardeşim bu ebadın testlerinde şöyle

AutoZeitung (DE) 2013 - 215/55 R16

1) Dunlop Sport BluResponse 

2) Goodyear EfficientGrip Performance 

3) Continental Premium Contact 5 

4) Vredestein Sportrac 5 

5) Bridgestone Turanza T001

6) Nokian Line

7) Uniroyal Rain Expert 

8) Michelin Primacy 3

9) Apollo Alnac 4G

10) Hankook K115 Ventus Prime 2

11) Pirelli P7 Cinturato

12) Falken Ziex ZE 914 Ecorun

ama genelde testlerde goodyear ön plana çıkmış

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Hocam bence şu 2 modelden birini alın derim . 

Ben de araştırıyorum genelde iyi olduğu söylenen 2 lastik bunlar ama tercih tabiki de sizin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Tutkun

Hocam bence şu 2 modelden birini alın derim . 

Ben de araştırıyorum genelde iyi olduğu söylenen 2 lastik bunlar ama tercih tabiki de sizin.

bende dün lastiklerimi değiştirdim. Bu 2 model arasında gidip geldim ve Good Yeardan yana tercihimi kullandım. Umarım iyi olur. Bugün yağmurda biraz kullandım oldukça güven vericiydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

bende dün lastiklerimi değiştirdim. Bu 2 model arasında gidip geldim ve Good Yeardan yana tercihimi kullandım. Umarım iyi olur. Bugün yağmurda biraz kullandım oldukça güven vericiydi. 

Hocam nasipse ben de Good Year almayı düşünüyorum,araştırma yaptım , genellikle herkes çok memnun. Bazıları çabuk bitiyor falan demiş ama kullanıma göre de değişiyor sonuçta. Ben de nasipse Hazirana kadar idare edip Haziran sonu ya da Temmuz başı alacağım. İlerleyen süreçte bizi bilgilendirirseniz memnun olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Ali Bodur

Petlas on numara yerli sermaye ve gayet de başarılı.

741

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fahri Tetik

Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R16 93W aldım 1 haftadır kullanıyorum gayet memnumum gerek ıslak gerek kuru zeminde yol tutuş çok iyi. İlerleyen zamanlarda yorumlarımı paylaşırım şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yok. Tanesi 320 den aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...