İçeriğe Yönlendir

Aracım Bakımdan Çıktı Fiyat Nasıl?

Misafir

Recommended Posts

Misafir

arkadaşlar aracim antalya öncesi bakimdan çıktı yapılan işlemler e göre fiyat sizce nasıl

arka teker bilyalar değişti

arka kampanalar tekrar boyandı

arka balatalar değişti

park sensör ü takıldı

yağ su tuz kontrolü yapıldı eksik olanlar tamamlandı

tüm yuruyen aksam kontrol edildi

gaz ayarı yapıldı

merkezi kilit arızası giderildi (basit bir arıza)

ic dış yıkandı

toplam 360 tl

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Bence parca basına fiyat yazsanız daha iyi bir değerlendirme yapılabilir. Zira park sensörlerinin fiyatı bildiğim kadarıyla 60 TL den 150-200 TL ye kadar gidiyor.

Eğerki sensör ucuz yollu birşeyse biraz fazla gibi geldi. Ama konya piyasasını bilmiyorum tabii

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Yapılan işlemlerde sadece bilyalar ve balatalar yüksek fiyat tutar.detaylı fiyat listesi verirseniz daha güzel olur.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

yağ su tuz

Benim araca tuz nereden ekliyoruz acaba :biggrin:

Güle , güle binin aracınıza. Türkiyenin parça , bakım fiyatını bilmiyorum , yoksa cevaplardim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

tuz, aynı zamanda  bulaşık yıkama özellikli ghia X ötesi modellerde olan bir özellik, bilmezmisiniz  :D  :p   bu arada aman parlatıcıyı eksik etmeyin, leke yapıyor  :biggrin:  :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Fiyat iyi gibi. Yağ ve filitreler (yağ, hava, polen) değişti ise bence fiyat çok iyi.. Bunların sadece işçiliğinden yaklaşık 100 Tl fiyat alıyorlar.E park sensörü en az 50 Tl, bilyalar, balatalar da değişmiş. Sadece yıkama 20 Tl.. Bence iyi  :good1:

tuz, aynı zamanda  bulaşık yıkama özellikli ghia X ötesi modellerde olan bir özellik, bilmezmisiniz  :D  :p   bu arada aman parlatıcıyı eksik etmeyin, leke yapıyor  :biggrin:  :tongue:

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Misafir

bilya 60

balata 80

sensör 100 tl

kalani iscilik

filtreler degismedi

yag eklemeleri yapildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...