İçeriğe Yönlendir

1997 Model 1.6 100 Hp Polo Classic Alınır Mı?

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bilal Allah razı olsun, blender gibisin maşallah :D

Bu hareketlerimiz seni adım adım Polo'ya yaklaştırıyor :D  Al gitsin hocam

Yorum bağlantısı
Misafir

abi arabanın rengi çok güzel..parlıyor resmen..! Motoru cillop...! Ama benim farkettim benimkine göre direksiyonu ağır..! Ha birde elektrikli olan şoför koltuğunda sorun var. Motor hafıf kaldırıyor, sonra duruyor. Aşağı yukarı hareket yok..! Ona sonra bakacaz..!

Tek tek mi dalalim Erol abi birden mi cullanalim :)

Koltugun dislisini 50 lirayaAnkarada yaptirirsin diyip nispet yapacaktim adam da cop cenneti oldugu aklima geldi, diyemedim ya la :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Bunun otomatik olanı vardı bi arkadaşta,Ama hiç memnun veya değilim dediğini hatırlamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Aracı almaya iyiden iyiye karar verdim :) Hayırlısı bakalım. Yakın zamanda ilanı buraya düşerse şaşırmayın :D 

Yorum bağlantısı
Misafir

Yakıtı vs. nasılmış öğrendinmi ;)

paşam sana 2003 focus 1 vereyim hatasız boyasız  :) 102 bınde lpgsi yeni takıldı atiker nanofast ghia full+full :)

Arkadaşım arıyor bir focus,Siz kaça vereceksiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Yakıtı vs. nasılmış öğrendinmi ;)

Arkadaşım arıyor bir focus,Siz kaça vereceksiniz?

Şehiriçi 10 lt Şehirlerarası 6 lt. Küsürat falan yok gayet net  :D Fabrika verisi bu şekilde. 

Bu arada senin mesleğe ne oldu hakan ustam ?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

Şehiriçi 10 lt Şehirlerarası 6 lt. Küsürat falan yok gayet net   :D Fabrika verisi bu şekilde. 

Bu arada senin mesleğe ne oldu hakan ustam ?  :unsure2:

fabrika verisinin üstüne koy + Lpg ilede, ortalama 13  litre lpg olur ;)

uzun yolu 8   9litre lpg ile tamamlar o zaman ;)

Böyle daha iyi emre ;) Bi ara anlatırım,Yada MK anlatır sana :p

Değişikik yok aslında yani,Devam ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

fabrika verisinin üstüne koy + Lpg ilede, ortalama 13  litre lpg olur ;)

uzun yolu 8   9litre lpg ile tamamlar o zaman ;)

Böyle daha iyi emre ;) Bi ara anlatırım,Yada MK anlatır sana :p

Değişikik yok aslında yani,Devam ;)

Öyle gözüküyor, aslında 1,6 motor için biraz fazla ama eski teknoloji ne de olsa. 

Anladım galiba ;) Baş ağrıtmaya gerek yok :) 

Yorum bağlantısı
Ferdi Çetin

benim fiestadan onceki arabamdi 1.6 75hp polo hb cok seri bir arabaydi ama bana cok cektirdi kronik arizasi cok olan bi araba bogaz kelebegi rolanti bozuklugu surekli bobin yakma termostat kirma havali kapilarin bozulmasi falan filan sattim kurtuldum

Yorum bağlantısı
Serdar Taş

Araba temizse ve fiyatıda uygun geliyorsa alınır ve binilir işine gelmezse satarsın gider...Bende Mondiyi verdim. 30000 tl civarı araç bakarken excort 98 clx denk geldi orjinal 57000 km de 4-5 aydır biniyorum...çokta memnunum...Diyeceğim o ki denk geldiğinde hemen hemen her araç alınıp binilir...

Yorum bağlantısı

Araba başkasına nasip olunca konuya küsüp unutmuşum :) 

Benden önce sahibinin yakın bir arkadaşı rezerve etmiş ve aracı aldı. Konu kapatılması gerekiyorsa kapatılabilir. Herkese çok teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...