İçeriğe Yönlendir

B-Max Cam Sileceği Sorunu

Nuri Göcen

Recommended Posts

Nuri Göcen

arkadaşlar,

bmax aracımı aldığımdan beri cam silecekleri çizgi çizgi siliyor. hiç hoşuma gitmiyor. servis bunu garanti kapsamında değiştirmiyor.sizde bu sorun var mı? nasıl bir silece alınacak? alan varsa bilgi verebilir mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

arkadaşlar,

bmax aracımı aldığımdan beri cam silecekleri çizgi çizgi siliyor. hiç hoşuma gitmiyor. servis bunu garanti kapsamında değiştirmiyor.sizde bu sorun var mı? nasıl bir silece alınacak? alan varsa bilgi verebilir mi?

Nuri Bey silecekler bildiğim kadarıyla garanti kapsamında olmaz.

Belli aralıklarla değişmesi gerekiyor. Genelde her kış kışa girerken değiştirilir.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Ben aracımı alalı 13 ayı geçti. Sileceklerde henüz bir sorun yok. Silecek lastiklerini temizlediniz mi? Bazen ufak toz, yaprak parçaları veya polenler lastiklerin üzerinde birikip sileceklerin düzgün temizlemesini engelliyor. Silecek lastiklerini temizlediğinizde düzelebilir, düzelmiyorsa lastiği değiştirmek lazım. Değişim konusunda çok fazla bilgim yok ama boyu ölçülerek alınıp takılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş

Değişim yapacaksanız Bosch Aerotwin önceliğiniz olsun. Memnun kalacağınız kaliteli ürün...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Furkan Yavuz

ben bir çok yerde baktım bosch dahil bulamadım silecek :) 75 cm - 65 cm b-max silecekleri ve adamlarda en fazla 70 cm buldum (2-3 ayrı servise baktım)

Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş

Geçen hafta Metro'dan Bosch marka  Corollaya aldım 65 cm-34 cm. Toplam 55 tl.ye geldi.

Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

65 - 70 cm olanlar kolayca bulunuyor amam b-max in silecekleri 65x75 75 olanı bir çok yerde sordum ama bulamadım :) En sonunda şu silecekleri yenileyen aletler var (Muhtemelen kavuçuk kısmı biraz zımaralıyor) onlardan alacağım :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Nuri Göcen

merhaba arkadaşlar cam sileceklerim güzel silmiyor çizgi bırakıyor yolu göremiyorum değiştireceğim orjinaline ford 150 tl dedi. bede sanayiden buna uygun aldım fakat mem nun değilim hem iyi silmiyor. hem de silerken ses çıkarıyor.

silecek değiştirip memnun kalan varsa nereden aldığını ne kadar ödediğini yazarsa bende alacağım.

b max dizel

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Herhangi bir Bosch Car Servisine gidin ve değiştirin, aynı ölçüde yoksa bile kısa zamanda getirebilirler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...