İçeriğe Yönlendir

Bebek Güvenlik Ürünleri

Misafir

Recommended Posts

Hakan abinin don lastikleri ;) :good: Kaliteli dondan belli :) Sağol abim. Aklımda dursun :)

:sandalye: Kendi ellerimle yaptım hepsini...evde birçok yer bununla sarılı...

Yorum bağlantısı

Abilerim malum yaz dönemi geliyor bebeklerimize vermiş olduğumuz balık yağları var yaz dönemi için balık yağı ne kullanmalıyız vitaminli balık yağlarımı yoksa saf balık yağımı kullanmalıyız önerileriniz nedir ?

Ayaz 10 aylık. Şuan kan damlası ve Tetrazinc diye bir vitamin dışında birşey vermiyoruz. Tatil dönüşü (15 gün sonra) doktora gideceğiz 15.000 bakımı için  :biggrin: Ozaman birşey tavsiye ederse söylerim..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bizim bebelerde 10 aylık oldular ancak balık yağı falan kullanmıyoruz.. Sadece devit-3 kullanıyorlar. Hazır mama yedikleri içinde ayrıca Demir vitamini de vermiyoruz.Demir'in fazlası da zararlı..

Yorum bağlantısı

http://www.bellab.com.tr/Buzzy-Bee

Bu tip bir şey belki çözer sorunu..

Dün arı, sinek, böcek kovucu aldım eczaneden. Öncesinde neredeyse 15 eczane dolaştım. Hiçbiri arıya karşı birşey bilmiyor. Bu arada 2 eczanede Chicco marka sinek kovucunun son kullanım tarihlerinin geçtiğini fark ettim :biggrin: Raftan kaldırrttım :biggrin: Sonrasında böcek ısırığı sonrası krem aldım. Birde sinek kovucu bileklik aldım.

Cem abi, bu Bella B ye baktım. Arı kovmak ile ilgilsi yok. (En azından üzerinde arı ile ilgili bir şey yazmıyor) Sadece firma logosu ve ismi arı ile ilgili. Aynı zamanda fiyatı da 59,90  :shok: Ben aşağıdakileri aldım,

Bugs Lock doğal sinek kovucu bileklik: 5 TL

Stilex böcek ısırığı sonrası jel: 8 TL

%100 bitki özlü Moustidose ARI sinek böcek haşere kovucu sprey: 25 TL

SpiKJmR.jpg?1

K9cjg4X.jpg?1

Yorum bağlantısı

Bizim kerata da birşeye musallat oluyor, sonra unuttu diyoruz tekrar sarıyor. TV'ye sarmıştı, unuttu, yeniden başladı, 5-6 tane hdmi kabloyu değiştirdik, TV ünitesine çivi çaktım döndüremesin diye, vazgeçti, şimdi TV'yi aşağıya indirmeye çalışıyor, TV ünitesine sabitlenebiliyor mu TV'ler? Fırının kapağını açıp üstüne çıkmayı oradan ocağın üstündeki tencere, tavaya ulaşmayı çok seviyor, onun çözümü basit gerçi.

Yorum bağlantısı

Bizim kerata da birşeye musallat oluyor, sonra unuttu diyoruz tekrar sarıyor. TV'ye sarmıştı, unuttu, yeniden başladı, 5-6 tane hdmi kabloyu değiştirdik, TV ünitesine çivi çaktım döndüremesin diye, vazgeçti, şimdi TV'yi aşağıya indirmeye çalışıyor, TV ünitesine sabitlenebiliyor mu TV'ler? Fırının kapağını açıp üstüne çıkmayı oradan ocağın üstündeki tencere, tavaya ulaşmayı çok seviyor, onun çözümü basit gerçi.

Üniteye bağlı. Ama Lcd tv ise direkt duvara monte et. Üniteyide salla gitsin. En sağlamı o. Birde Aydın Perçem abimden korumaç al TV için. 10 numero 5 yıldız  ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

nP95EB.jpg

:D

En güzeli bu galiba..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Üniteye bağlı. Ama Lcd tv ise direkt duvara monte et. Üniteyide salla gitsin. En sağlamı o. Birde Aydın Perçem abimden korumaç al TV için. 10 numero 5 yıldız  ;)

Tv ünitesini sallayacak bir yerim yok ki kardeş, eşek ölüsü gibi birşey, heralde sabitleniyordur, ben aldığım dükkana ulaşmaya çalışayım. Korumaç gerçekten başarılı bir ürün ama benim TV haketmiyor be onu :D

nP95EB.jpg

:D

En güzeli bu galiba..

Onu alırsak bundan da bir kaç tane lazım abi

rLXmOz.jpg

Yorum bağlantısı

Dün arı, sinek, böcek kovucu aldım eczaneden. Öncesinde neredeyse 15 eczane dolaştım. Hiçbiri arıya karşı birşey bilmiyor. Bu arada 2 eczanede Chicco marka sinek kovucunun son kullanım tarihlerinin geçtiğini fark ettim :biggrin: Raftan kaldırrttım :biggrin: Sonrasında böcek ısırığı sonrası krem aldım. Birde sinek kovucu bileklik aldım.

Cem abi, bu Bella B ye baktım. Arı kovmak ile ilgilsi yok. (En azından üzerinde arı ile ilgili bir şey yazmıyor) Sadece firma logosu ve ismi arı ile ilgili. Aynı zamanda fiyatı da 59,90  :shok: Ben aşağıdakileri aldım,

Bugs Lock doğal sinek kovucu bileklik: 5 TL

Stilex böcek ısırığı sonrası jel: 8 TL

%100 bitki özlü Moustidose ARI sinek böcek haşere kovucu sprey: 25 TL

Telefonlara yüklenen sinek kovucu programlar var,bunlar fayda etmez mi ? :)

Yorum bağlantısı

Denemedim Abim. Sinek sorun değil. Benim korkum arı. Ama kursan bile sürekli çalması gerek telefondan. Normalde şarj 10 saat gitmiyor. Birde bu çalarsa 2 satte temiz tırtdoidler  :)

Yorum bağlantısı

Denemedim Abim. Sinek sorun değil. Benim korkum arı. Ama kursan bile sürekli çalması gerek telefondan. Normalde şarj 10 saat gitmiyor. Birde bu çalarsa 2 satte temiz tırtdoidler  :)

Akü al yanına  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu programlardan eskiden kullanmıştım. Frekans ayarı falan yapılıyor.

Ama esas sorun herkes farklı frekansları duyabiliyor. Mesela benim duymadığımı bir başkası duyabiliyor. Ufaklık duymuyor sanarız ama duyuyorsa sabaha kadar o gıcık sesle çocuk kafayı yer. 

Sineklerde aynı şekilde kimisi duyuyor ve kaçıyor kimiside üstüne konuyor telefonun :D

Yorum bağlantısı

Bu programlardan eskiden kullanmıştım. Frekans ayarı falan yapılıyor.

Ama esas sorun herkes farklı frekansları duyabiliyor. Mesela benim duymadığımı bir başkası duyabiliyor. Ufaklık duymuyor sanarız ama duyuyorsa sabaha kadar o gıcık sesle çocuk kafayı yer. 

Sineklerde aynı şekilde kimisi duyuyor ve kaçıyor kimiside üstüne konuyor telefonun :D

O zaman bu iş tamamen şans gibi. :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

Bu üründen aldım. Kalitesi vasat. Köşe koruma ve çekmece kilitlerinin montajı vida ile. bu iyi olmadı. Dolap ve kapak kilitleri yetersiz. Şöyle ki evinizde mutfak, portmanto, banyo, yatak odası ve salonda dolaplar olduğunu düşünürseniz, 3 adet kilit çıkıyor bir paketten, bunlar çok çok yetersiz kalıyor. Bu sebeple ben 2 kutu aldım. Bantları kalitesiz, kolay sökülüyor. Geçenlerde plaka yapıştırmak için aldığım 3M çift taraflı bant ile değiştireceğim bantlarını. 2 adet ürün alana plastik vazo ve bebek banyo şapkası hediye ediyorlar. Benzer ürünlerde 5 adet çakmak gönderiyorlar. Ben en uygun fiyatlısından aldım. Hepsi aynı çünkü. Gerçi ürün satışa kapanmış. İlave olarak dolap kilidi ve kapı stopu alacağım. Piriz korumaları fazla geldi. 

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/30-parca-home-safety-bebek-guvenlik-kilit-seti-123870389?urvid=15543480

GVigLnQ.jpg?1

8R8U5AN.jpg?1

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Bu üründen aldım. Kalitesi vasat. Köşe koruma ve çekmece kilitlerinin montajı vida ile. bu iyi olmadı. Dolap ve kapak kilitleri yetersiz. Şöyle ki evinizde mutfak, fortmanto, banyo, yatak odası ve salonda dolaplar olduğunu düşünürseniz, 3 adet kilit çıkıyor bir paketten, bunlar çok çok yetersiz kalıyor. Bu sebeple ben 2 kutu aldım. Bantları kalitesiz, kolay sökülüyor. Geçenlerde plaka yapıştırmak için aldığım 3M çift taraflı bant ile değiştireceğim bantlarını. 2 adet ürün alana plastik vazo ve bebek banyo şapkası hediye ediyorlar. Benzer ürünlerde 5 adet çakmak gönderiyorlar. Ben en uygun fiyatlısından aldım. Hepsi aynı çünkü. Gerçi ürün satışa kapanmış. İlave olarak dolap kilidi ve kapı stopu alacağım. Piriz korumaları fazla geldi. 

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/30-parca-home-safety-bebek-guvenlik-kilit-seti-123870389?urvid=15543480

GVigLnQ.jpg?1

8R8U5AN.jpg?1

Ürün işlev olarak iyi ama vidalı olması işi bozmuş gerçekten. Hayırlı olsun banada lazım böyle bişey..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Bence bu dönem biraz çocukları da engellemek lazım. Yani tamamen serbest kalmamalılar. Mesela önlemi salon için almak ve çocukları orada tutmak lazım. Ben öyle yapmayı düşünüyorum. Çünkü diğer türlü evin her yerinde önlem almaya kalkarsak işimiz var..Aklı ermeye başlayınca da yavaş yavaş bu sıkıntılı dönemi atlatabileceğimizi düşünüyorum. 

Mesela bizim çocuklar daha çok salonda duruyorlar. Kapı da kapalı duruyor. Açtığımızda hemen kaçıyorlar.. 2 dakika oturamıyorsun sürekli peşlerinde geziyorsun.. Misafirliğe falan gittiğimizde kapı açık oluyor haliyle bizimkiler biri bir yerde biri başka yerde peşlerinde ev sahipleri tam komedi oluyor. Kimseyle oturup 2 çift laf edemiyoruz.. Allah'tan şimdilik salonumuz güvenli..Biraz daha güvenliği artıracağım ilerleyen günlerde. Uydu alıcıya kafayı taktılar şuanda :D

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Geçen arkadaşın 2 yaşında ki sıpası, nereden bulduysa çiviye prize sokmuş. Basmış çığlığı. Allah'tan kaçak akım rolesi atmışda bir şey olmamış sıpaya. Her şeyden önce kaçak akım rölesi olmalı evde. Mümkünse her ay test edilmeli ve 2 yılda bir değişmeli.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Geçen arkadaşın 2 yaşında ki sıpası, nereden bulduysa çiviye prize sokmuş. Basmış çığlığı. Allah'tan kaçak akım rolesi atmışda bir şey olmamış sıpaya. Her şeyden önce kaçak akım rölesi olmalı evde. Mümkünse her ay test edilmeli ve 2 yılda bir değişmeli.

Bizde var. Ama belki 10 senedir aynı sanırım. BEn 4 yıldır oturuyorum, değişmedi hiç ve şimdiye kadar atmadı.. Test edeyim de nasıl? 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bizde var. Ama belki 10 senedir aynı sanırım. BEn 4 yıldır oturuyorum, değişmedi hiç ve şimdiye kadar atmadı.. Test edeyim de nasıl?

Üstünde buton var. Kontrol kalemi vasıtası ile bas. Bastığında prizlerdeki elektriği kesecek mi ona bak.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Al bi çivi sok prize.. Onu da mı biz söyleyecez :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...