İçeriğe Yönlendir

Araç Koruma Paketi..

Oktay Zerman

Recommended Posts

Oktay Zerman

merhabalar sıfır b-max im için bugün servisten boya koruma yaptırmak için fiyat istemiştim bana bi koruma paketlerinin olduğunu belirttler ben açıkçası sıcak bakmama rağmen sizlerinde fikrini almak istedim;

+boya koruma 

+motor koruma

+alt taban çürüme ve sese karşı koruma (4 teker ve davlumbazlar sökülecekmiş ve taban özel bi malzeme ile kaplanacak)

+iç koltuk döşemeleri ile plastik aksamlar için koruma yapılacak

+hediye olarak navigasyon cihazı veya orjinal bagaj havuzu

Toplam Tutar :650 lira

boya koruma tek başına :275 lira fiyat verdiler,,

ayrıca ön 3 cama uv filtreli (orta ton) cam filmi : 400 lira

ve de malesef araçta olmadığı için içime hiç sinmesede alarm taktırmak durumundayım onu da serviste taktırmak durumunda olduğum için (malum garanti durumları) ona da : 250 lira fiyat aldım

düşüncelerinizi bekliyorum...:)

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

fiyatlar hakkında bir fikrim yok aracı sıfır aldığımızda boya koruma hediye yapmışlardı.Yanlız cam filme takıldım hangi servis acaba balıkkesirde servise sorduğumda film çekmediklerini trafige uygun olmayan şeylerin yapılmadığını söylediler.

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Otokoç tan aldım ve orada yaptırmak için fiyat aldım trafik için sorun teşkil edecek tonda değil yaptıracak olduğum film

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Cam flmi biraz yüksek ...

Yetkili serviste komple yapılan paket normal hatta fiat iyi bile denebilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Aracınız hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız günlerde kullanın. Boya koruma fiyatı servislerde genelde 200-300 tl arasında değişiyor. Bana 1 yıl önce 200 tl demişlerdi. Motor koruma hakkında pek fikrim yok. Cam filmi için fiyat yüksek geldi bana. Ön cam hariç üstteki cam tavan dahil uv korumalı amerikan winguard cam filmini 120 tl ye yaptırmıştım. Alarm fiyatları dışarıda ucuz ama serviste yüksek oluyor malesef. Alt tarafa uygulanacak kaplama sesi baya kesiyor diye duymuştum. Tekrar hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Cam flmi biraz yüksek ...

Yetkili serviste komple yapılan paket normal hatta fiat iyi bile denebilir...

+1

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Aracınız hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız günlerde kullanın. Boya koruma fiyatı servislerde genelde 200-300 tl arasında değişiyor. Bana 1 yıl önce 200 tl demişlerdi. Motor koruma hakkında pek fikrim yok. Cam filmi için fiyat yüksek geldi bana. Ön cam hariç üstteki cam tavan dahil uv korumalı amerikan winguard cam filmini 120 tl ye yaptırmıştım. Alarm fiyatları dışarıda ucuz ama serviste yüksek oluyor malesef. Alt tarafa uygulanacak kaplama sesi baya kesiyor diye duymuştum. Tekrar hayırlı olsun.

Korhan bey teşekkürler cam filmi için çevrede pek güvenebilecegim yer olmadığı için ben bi ziebart a bir honda servisine birde Otokoç a sordum açıkçası zieabart 850 lira (1200 den indirilmiş fiyat) fiyat verdi honda servisi ise sadece ön cam icin 400 lira fiyat verdi bana o sebeble aracımı rahatça bırakabilecegim yer olarak Otokoç u gördüm film için...

Yorum bağlantısı
Eray Mutlu

Motor koruma 80 tl civar ama yaptirmayin derim cunku 15bin bakima gittiginizde hediye olarak isteyin yapiyolar

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Cinar Ozaydin

Slm. Ic dosemelerin acik renk olmasindan memnun degilsin galiba?

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman
(düzenlendi)

Aynen koyu renk kot pantolon giyince renkleri geçiyor malesef özellikle de renk veren tipte kumaşsa...

Bu arabadaki 2 hatam oldu biri aracı siyah almak öbürüde araç koltuk Döşemelerinin açık renk olması

tarihinde Oktay Zerman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Aynen koyu renk kot pantolon giyince renkleri geçiyor malesef özellikle de renk veren tipte kumaşsa...

Bu arabadaki 2 hatam oldu biri aracı siyah almak öbürüde araç koltuk Döşemelerinin açık renk olması

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle. Araç gerçekten siyah olunca asil görünüyor. Döşemeler de oldukça güzel görünüyordur mutlaka. Ama korumak gerçekten sıkıntılı.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Teşekkürler. Hemde nasıl hiç sormayın önceki aracım metalik gri idi sorun yoktu şimdi siyah olunca toz kir belli oluyor benim gibi bir kullanıcı için çok zor :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Ozan Yurtsever

Diğer servislerden de fiyat isteyin bence, Arkasla görüşebilirsiniz mesela. İzmirde servis alternatifi çok. Bakım için araştırma yaparken bana en yüksek fiyatı otokoç vermişti. 

Yorum bağlantısı
Ufuk Çetinkaya 2

merhabalar sıfır b-max im için bugün servisten boya koruma yaptırmak için fiyat istemiştim bana bi koruma paketlerinin olduğunu belirttler ben açıkçası sıcak bakmama rağmen sizlerinde fikrini almak istedim;

+boya koruma 

+motor koruma

+alt taban çürüme ve sese karşı koruma (4 teker ve davlumbazlar sökülecekmiş ve taban özel bi malzeme ile kaplanacak)

+iç koltuk döşemeleri ile plastik aksamlar için koruma yapılacak

+hediye olarak navigasyon cihazı veya orjinal bagaj havuzu

Toplam Tutar :650 lira

boya koruma tek başına :275 lira fiyat verdiler,,

ayrıca ön 3 cama uv filtreli (orta ton) cam filmi : 400 lira

ve de malesef araçta olmadığı için içime hiç sinmesede alarm taktırmak durumundayım onu da serviste taktırmak durumunda olduğum için (malum garanti durumları) ona da : 250 lira fiyat aldım

düşüncelerinizi bekliyorum... :)

valla bu pakettekiler hikaye. motor koruma nedir ya? al bir motor temizleyici ve üstüne de bir motor koruyucu sprey bitti gitti. ayrıca boya koruma da aynı şekilde. gereksiz bence. Fİlme gelince; film aşırı yüksek. Git aksaraya 50 tl. Beyenmezsende en azından içine oturmaz para. Eminim hepsi aynı kalite film kullanıyorlardır. Yazdıklarım sizi yine de etkilemesin. Sadece nacizane önerim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Oktay Zerman

valla bu pakettekiler hikaye. motor koruma nedir ya? al bir motor temizleyici ve üstüne de bir motor koruyucu sprey bitti gitti. ayrıca boya koruma da aynı şekilde. gereksiz bence. Fİlme gelince; film aşırı yüksek. Git aksaraya 50 tl. Beyenmezsende en azından içine oturmaz para. Eminim hepsi aynı kalite film kullanıyorlardır. Yazdıklarım sizi yine de etkilemesin. Sadece nacizane önerim.

Aksaray a gidemem o biraz pahalıya gelir izmirden :) tabi dedikleriniz aslında mantıklı gerçekten ama benim ne bunlarla uğraşacak vaktim ne de şöyle uygun bi mekanım var malzemeleri alıp uğraşmaktansa 3 kuruş verip yaptırmak daha mantıklı geliyor o sebeble arabaya 55bin verdikten sonra bu para hiç kalıyor aslında [emoji6]
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

tamamen ayni fikirdeyim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Gürkan

Cam filmi çok yüksek. Ben ön camda dahil 130 tl ye yaptırmıştım. Hadi B max biraz daha büyük camları 150 lira olsun :/ Gerçi benimkisinin markasını falan sormamıştım ama amerikan çizilmez idi ve çizilmedi.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmetcan Yiğit

400 lira güzel fiyat. Bizimde ön camlarda film var sürücü,yan yolcu ve küçük kelebekler. İlk sahibi yaptırmış bayide cokta iyi etmiş. Güneş ışığını kesiyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zekeriya Kahraman

kemerinizi bağlayın arac sizi korusun 400-600 koruma parasımı verilir o paraya gidin  :mangal: yapın .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...