İçeriğe Yönlendir

Hosting Firma Önerileri

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Arkadaşlar bazen çevremde internet sitesi isteyen, domain kaydı yapıp, hosting almak isteyenler oluyor. Forumda da ilgili olanlar illa ki vardır. Bu nedenle burada önerebileceğiniz hosting firmalarını paylaşabilir miyiz diye merak ettim.

Örneğin ben turk.net 'ten yakın zamanda bir arkadaşımız için hosting ve domain kaydı yaptırdım, gayet memnunum. Lakin sanıyorum ki son internet yasasıyla ilgili bir durum; fiyatlar çok yükselmiş. 

Yönetime Not: Konu reklam yapılmaya müsait bir konu olduğundan, bir sorun teşkil edebileceği düşünülüyorsa kapatılmasını ve silinmesini talep ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Domain kayıtlarımın hepsi Natro'da Zafer, bir ara hosting de almıştım. Sonra gerek kalmadı.

Çok sağlam firma tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zafer yurtdışından sunucu kiralayıp dağıtımını yapmak daha ucuza gelir.

Daha karlı olur.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

bizim domain türkticaret.nette.Memnunum uzun süreli alıyorum ama fiyat karşılaştırması yapmadım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çalıştığım firmanın hosting'i mevcut. Ancak reklam olur, doğru olmaz. Kimsede karar kılamazsan yardımcı olurum seve seve.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer yurtdışından sunucu kiralayıp dağıtımını yapmak daha ucuza gelir.

Daha karlı olur.

Gerçek Uptime ne durumda olur hocam? 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

turk.net 'ten 3 senelik alan adı + 25mb hosting paketini 156 TL'ye almışım Eylül 2013'te. Şimdi bu siparişin toplamı 200 TL'yi buluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gerçek Uptime ne durumda olur hocam?

Bunu araştırmak lazım.

Sunucu kiralayacağın yerle görüşmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Zafer, Turhost diyorum başka da bir şey demiyorum. Zaten senin dibinde, istersen tükanlarına gidersin. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Turhost'un fiyatları da iyiymiş hocam. Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Turhost'un fiyatları da iyiymiş hocam. Teşekkür ederim.

Reca ederim. ;) Yıllardır çalışırım, çok memnunum. Bir çok kimseyi geçirdim, onlar da memnun. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Ben sadecehosting den hizmet alıyorum fiyat karşılaştırması yapmadım ama hizmet olarak beğeniyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Reca ederim. ;) Yıllardır çalışırım, çok memnunum. Bir çok kimseyi geçirdim, onlar da memnun. :D

Neyse konuyu bulandırmayalım  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

1. Sınav notu 4

2. Sınav notu 5

4+5=9

9/2=4.5

4,5'dan 5. Eskiden öğretmenler böyle geçiriyordu, dersten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

1. Sınav notu 4

2. Sınav notu 5

4+5=9

9/2=4.5

4,5'dan 5. Eskiden öğretmenler böyle geçiriyordu, dersten :D

Hala öyle sayılır. Kimini geçiririz, kimine geçiririz. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tanışıyor muyuz? aman beni geçirme

Yorum bağlantısı
Murat Dere

tanışıyor muyuz? aman beni geçirme

Tanışırız cicim, geç bakim şöyle içeri... Arka tarafa, hadi canim hadi... :seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Netinterneti araştırdın mı zafer? Tüm hostlar SSD'lerde. Gözümle gördüm yani yalan yok :p 1 gb alan cart crut vs 35 40 lira arası yıllık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ümit Öztürk

Turhost kesinlikle gayrettepe türk telekoma taşındılar birde gayet iyi hizmet veriyorlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...