İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa C-Max Için Bagaj Havuzu

Mustafa SEMİH ÇIRPAR

Recommended Posts

Mustafa SEMİH ÇIRPAR

Merhaba dostlar,

Bir çok yerde en son kasa c-max'ım için(5 kişilik / 2012 model) bagaj havuzu satıyorlar ve ilanda "2011>" diye yazıyorlar. Ancak bildiğim kadarıyla makyajlanmış olan eski kasa c-max'da 2011 model. Arabama uygun bagaj havuzunu nereden alabilirim. Site ismi / linki verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Merhaba dostlar,

Bir çok yerde en son kasa c-max'ım için(5 kişilik / 2012 model) bagaj havuzu satıyorlar ve ilanda "2011>" diye yazıyorlar. Ancak bildiğim kadarıyla makyajlanmış olan eski kasa c-max'da 2011 model. Arabama uygun bagaj havuzunu nereden alabilirim. Site ismi / linki verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla

Yps plast isimli denizlide bir firma var‚1 ay kadar önce aldım tam oturuyor işinizi fazlasıyla görür
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

Yps plast isimli denizlide bir firma var‚1 ay kadar önce aldım tam oturuyor işinizi fazlasıyla görür

Aracım için sipariş verdim(astra j), ürün güzel tavsiye ederim yps plast.

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Eski aracıma yps plast isimli firmadan almıştım. Köşeler boş kalmıştı. Şekli de zamanla biraz bozulmuştu (ortası göçük yaptı). Aradan çok zaman geçti, kendilerini geliştirmiş olabilirler tabi. Yeni aracımda, aracı alırken servise de oem'ini getirttim. Buradaki fiyatların iki katına geliyor haliylen.. Ne farkı var dersek, bu % 100 tam oturuyor, kışı geçirdik, şekilde bir değişiklik olmadı, bir de üstünde c-max yazıyor :p

Yorum bağlantısı
Murat Kuzey

Murat Bey, Bende de C-max yazan bagaj havuzu var. Acaba aynı ürünümü kullanıyoruz. Ben servisten almamıştım. Bir tuning mağazasında tesadüfen buldum. Renk Bej.  Benimki de resmen cuk oturdu. Ancak çok faydalı bir parça. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Murat Bey, Bende de C-max yazan bagaj havuzu var. Acaba aynı ürünümü kullanıyoruz. Ben servisten almamıştım. Bir tuning mağazasında tesadüfen buldum. Renk Bej.  Benimki de resmen cuk oturdu. Ancak çok faydalı bir parça. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bilemiyorum. Ben parça kodunu Almanya ford sitesinden bulup, servise iletmiştim. Onlarda bu kodla sipariş geçtilerdi..

2en9.jpg
57a8.jpg
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)

Bendeki daha orjinal sanki, sizin havuzun logosu biraz çakma kalmış  :)

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Kuzey

Bendeki daha orjinal sanki, sizin havuzun logosu biraz çakma kalmış  :)

Olsuun, çakma makma işimi görsünde. :biggrin:

Yorum bağlantısı

Olsuun, çakma makma işimi görsünde. :biggrin:

En azından logo var. Bende oda yok. Gerçi ben 50 Tl ye almıştım..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Rıfat Hasar

Benimki de böyle birşey.

cBxecyg.jpg

Murat Bey, nereden aldınız ?

Yorum bağlantısı
Murat Kuzey

Murat Bey, nereden aldınız ?

Rıfat Bey, bir tuning firmasından aaldım. 89TL ye. Reklam olmasın ismini PM den atıyorum...

Benimki de böyle birşey.

cBxecyg.jpg

Kenar boşlukları dikkatimi çekti. uç kısmını kilit mekanizmasına çekince iyice oturdu. İstediğimi atıyorum içine artık. :)

LGP6mmp.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...