İçeriğe Yönlendir

İstanbul'a Çamur Mu Yağdı?

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Asil

Hava bu gün burada (Osmaniye) da bulutlu, benzeri manzaralar burada da yaşanabilir. Bu durumun verdiği en hafif zarar arabalarımıza arkadaşlar. Yıkatırız geçer de; bir sürü meyve, sebze, fidan, bu çöl yağmurlarından zarar görüyor, telafisi de mümkün olmuyor, daha sonra cebimizle ödüyoruz. Bedellerini.....

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

korkuteline hep yağıyor :)

Stil Auto'dan İç ve Dış Yıkama, Pasta, Cila ve Araç İçi Ozon Uygulaması 59 TL

antalya da böyle bir fırsat var, sizce nasıl, fiyat, uygulama nasıldır bu firmayı kullanan varmı bahane ile sorayım burada :)

Yorum bağlantısı

Ben de dün yağmur durduktan sonra yikattim. Buluşmadan sonra da gidip kapaliya bıraktım artık istediği kadar yagsin :)

Yorum bağlantısı

Ben de dün yağmur durduktan sonra yikattim. Buluşmadan sonra da gidip kapaliya bıraktım artık istediği kadar yagsin :)

Hiç üşenmiyo musun kapalıya bırakıp eve otobüsle dönmeye :)

Yorum bağlantısı

Hiç üşenmiyo musun kapalıya bırakıp eve otobüsle dönmeye :)

Usendigimde arabaya vurdular :D

Yorum bağlantısı

Evin oralarda kapalı otopark yokmu hiç

Maalesef abi. Bi tane belediye acıyor simdi henuz yapım aşamasında. Ama o da açılırsa aylık aidat çok olacak. Trump ücretsiz bize :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

dün gece Sivas'a da çamurla karışık yağmur yağdı sayılır. dün akşam arabayı yıkamıştım yarım saat yada bir saat geçmeden yağmur patladı maşallah.

Yorum bağlantısı

Çok eskiden bizaman, kurbağa yağmış. Bundan iyidir :biggrin:

Hatırlıyorum bu hikayeyi. Lavra olarak su damlasi içinde buharla yükselip sonra gökyüzünde büyünce ağırlıkla bulutlardan aşağı düşmüşlerdi galiba :)

Yorum bağlantısı

Hatırlıyorum bu hikayeyi. Lavra olarak su damlasi içinde buharla yükselip sonra gökyüzünde büyünce ağırlıkla bulutlardan aşağı düşmüşlerdi galiba :)

Çeşitli rivayetler var...  :vampir:  Yıllar yıllar önce, eski bir kabilede...  :p  :D

Yorum bağlantısı

Çeşitli rivayetler var...  :vampir:  Yıllar yıllar önce, eski bir kabilede...  :p  :D

yok yok hortum çıkmış,göldeki kurbağaları suyla birlikte toplamış,sonra aşağıya bırakmış :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...