İçeriğe Yönlendir

50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Umut Taşlı

Recommended Posts

Umut Taşlı

İki senedir geçici olarak burada oturuyoruz, iki senedir önümüzden geçiyor adamlar:  :)

4mbl0G.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Oo ben bunu unttum du  hemen izleyim devam ediyorsa.. 7-8 yıldır kaçırmadan izlerim.. İstanbul da  gurubun peşinden boğaz köprüsünden geçmişliğimiz var , 

04 mayıs da istanbulda, boğaz köprüsünden yine geçilcek hoba.. O günde  kuzu şenliği var.. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o turun gittiği yoldan gideyim dedim, focus otomatik ile, çok keyifli bir rota ama STİ ister o yola :D

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Altlarındaki bisiklet en az 30-40 bin tl :D

yer ucağı mubarek..   Geçen sene konya torku şeker den mustafa sayar bir etap kazanmıştı,  araştırılıp dopingli olduğu ortaya çıktı, bizde sevinmiştik türk sporcumuz bi tur kazandı diye.. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

O kadar değil ya 15-20 bin tlcik :)

Yurt dışını bilmem. Torku gurubuyla konuştuğumda aldığım cevap buydu, tabiki o fiyatlarda da vardır. 

Öndeki sarılı eleman yoruldu :D yakalancak 

Ve yakalandı :D 

Of of o dönüşte iyi bir kaza olmadı..

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Yine bi kaza oldu

Adrea grpel beni sasirtti gurubu cekti birakti

Mark aldi bu etabi :D

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

O yol kenarına atılan suluklar bileo kadar değerli ki :) hepsini toplamak isterdim. Geçen hafta 138 km yol yapmıştım. Ondan görüntüler :)

abi geçen sene bir yarışmacı, suluğu hiç kullanamadan düşürmüştü. daha doğrusu düşürecekti, atıvermişti kenara eski alanya-gazipaşa yolunda. ertesi hafta sonu gittim buldum, argos shimano takımının suluğu. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...