İçeriğe Yönlendir

Bu Lekeler Nasıl Çıkar

Enes Ayan

Recommended Posts

Enes Ayan

Merhabalar  benim şöyle bir sorunum var 

pHoyD8F.jpg

gsHdsLX.jpg

aracımın tavanında yıkama sonrası fark ettiğim böyle lekeler çıktı nasıl geçer bu lekeler pasta cila falan işe yarar mı ?

Ankara da tavsiye edeceğiniz bir yer varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Lekeden çok güneş yanığı gibi görünüyor. Eğer öyle ise tek çare boyatmak.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aşırı güneşte kalmadan dolayı Güneş yanığı denilen vernik yanması, çare yok boyatmaktan başka......

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

bende öyle düşündüm ama yıkamada bir kısmına pasta cila sürdü sürülen kısımda gitti 

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

İşte pasta cila uygulanan kısım kusura bakmayın sabah garjda çektim çok net değil resimler 

nNb0hHd.jpg

Yorum bağlantısı
Hasen Kara

Şaşmaz sanayi de Oruç oto boya. Kayınbabam olur. Yolunuz düşerse bi uğrayın pasta cila ile olacak bir iş ise yaptırın. Küçük damat gönderdi derseniz fiyatta yardımcı olurlar  :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Pasta ile geçmiş gibi. Kireç kalıntısı da olabilir. Vernik atması, pasta ile geçmez çünkü..

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Pasta ile geçmiş gibi. Kireç kalıntısı da olabilir. Vernik atması, pasta ile geçmez çünkü..

+1

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Teşekkür ederim zaten alırken yoktu yıkamaya soktum çıkardım kurudu bir baktım böyle baya moralim bozuldu şu an böyle duruyor ilk fırsatta uygun bir yer bulup pasta cila yaptırayım diyorum yıkattığım yer boya koruma + cila 150 lira istedi uygun mu sizce ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Demek ki kireç kalınıtısı bu..Eğer öyleyse şanslısınız pasta cila ile geçer gider..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...