İçeriğe Yönlendir

Makyajlı Megane 2 Sol Ön Sis Farı

Umut Taşlı

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

Selamlar,

Başlıkta belirttiğim gibi, sis farının camı kırılmış. Cam bulmaya çalıştım ama bombeli olduğu için bir şey uyduramadık. Sis farını uyarmak dışında kullanmıyorum, orijinalini almama değmez, çıkma olarak bulabilecek biri var mıdır? Orjinali 70 lira, ampulün dahil olup olmadığını sormak o an aklıma gelmedi nedense. 

Fotoğrafta biraz belli ama karşıdan bakınca daha da belli oluyor, fotoğraf çekmek de aklıma gelmedi bu arada maalesef:

9XLdGk.jpg

Şimdiden teşekkürler.

EDIT: Satıcıdan geri dönüş almadım henüz ama linkteki ürünü alacağım burada bir sonuca varamazsak: http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/megane-2-sis-lambasi-sis-fari-1-adet-playcar-95064988

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrullah Güler

biz çin mallarını 20 tl ampulüde üstünde satıyoruz. magan ve ford aynı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

biz çin mallarını 20 tl ampulüde üstünde satıyoruz. magan ve ford aynı

idare eder mi peki? hani pek kullanılmıyor tamam da, çok kötü bir şey de olmasa iyi olur yani. orijinalle beraber yanarken sırıtmaz değil mi yansıtıcısı falan yüzünden? 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

40tl bilmediğim marka alacağıma 70TL'ye orjinalini alırım ;)

Sani Bey; gerçekten kullanılan bir şey olsa, arayıp bulur gene orijinalini alırım ama bu tip şeylerde parayı çöpe atıyormuşum gibi hissediyorum nedense. Emrullah Bey'in bahsettiği ürün idare edecek seviyedeyse, kendisinden de alabilirim aslında.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

emrullah abi'den aldı ürünü. gelsin, takarım ve değerlendiririm. kendisine tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...