İçeriğe Yönlendir

Insan Olsa Yapmaz...

Tayfun Doğan

Recommended Posts

Sarp D. Uygur

Böylelerini eşşek sudan gelinceye kadar dövücen, hatta bi tane bankacıyı da eşşeğin yanına göndericen lafa tutsun, iyice dövücen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Bıçaklasa lastik komple inmezmi ? Araca binmeden önce bunu sizin görmeniz gerekmezmi ?  Patlak lastik ile araç hareket ederken bile farkedilir..

Kapidan cikar cikmaz araca bindim. Sag tarafa bskmadim. Zaten 3-5 metrede hemen durdum. Lastik tamamen inikti. Cok ustunde yatmadigi icin sekli bozulmamış. Aslinda tamamen inik o lastik

Geçmiş olsun. kansız çok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Konur

geçmiş olsun araban olmasa bidert olsa bi dert şahsen patlatan kişiyi o anda yakalamak istemem fena olurdu muhakkak 

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Teşekkürler şu an işten izin aldım balkonda bir daha olsun diye bekliyorum. Silahim da hazır. Amac vurmak değil ama silahla korkutup bi yere bağlayıp ..... gerisi belli... bina yeni ve kamera henüz takilmadi. Simdilik stepneyi taktım. Yarın aynı lastikten bir tane alıp onu da sola takacagim. Soldaki de stepne olacak. 15.000 km de aracım aşınma gözle görülecek kadar yok aslında. Sizce yeni aldığımı direk stepne mi yapsam. Hangisi daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat Dere, 05 May 2014 - 13:43

Şikayetci olduk benle beraber 300 kişi daha sonuc selbestler hic birşey olmadı 1 senedir millet git gel en sonunda şikayetinden vazgecmeye başladı 

Tenhada kıstıracan, kim vurduya gidecekler, gelemeyecekler...

Teşekkürler şu an işten izin aldım balkonda bir daha olsun diye bekliyorum. Silahim da hazır. Amac vurmak değil ama silahla korkutup bi yere bağlayıp ..... gerisi belli... bina yeni ve kamera henüz takilmadi. Simdilik stepneyi taktım. Yarın aynı lastikten bir tane alıp onu da sola takacagim. Soldaki de stepne olacak. 15.000 km de aracım aşınma gözle görülecek kadar yok aslında. Sizce yeni aldığımı direk stepne mi yapsam. Hangisi daha mantıklı.

Bizim bi arkadaş, gece yarısı sokaktan bağırarak geçen bir sarhoşun kıçına havalı tüfekle ateş etmişti. Adam bir daha bağıramamış. Aynısını burada gece 1'de, iki'de arabayla son ses geçen öküzler için yapasım var. Ama önce havalı tüfek lazım tabii. ;)

Yorum bağlantısı
Şahin Efe Kahraman

geçmiş olsun.   nasıl canım çekti.. şöle o bıçağı alacaksın. başlıyacaksın osmanlı tokatına. yazık günah o lastik bizim milli servetimiz... :blush:  

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Geçmiş olsun.Dövsen suç,sövsen ayıp.

Aynı olay yıllar öncesi aracı yeni aldığımız zamanlarda başımıza gelmişti.Balıkesir'deyiz yaklaşık 20 yıl öncesi mahallede bir çok aracın lastiği şişleniyor.Polis yapan vatandaşı yakalıyor ve soruyor: 'neden yaptın?' adamın cevabı 'tıss sesi hoşuma gidiyor'.

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Aynısını hafta sonu benim araçada yapmışlar hocam.

Alarm çaldı ama ,dedim heralde yanından araba felan geçti ondandır megersem sabah kalkınca anladım ne olduğunu.

Çok geçmiş olsun hocam valla kimin zoruna gidiyor yada kim çekemiyor bilmiyorum ama Allahından bulsunlar.

O değilde en çok zoruma sıfır stepneyi bagajdan çıkarıp takmak zoruma gitti :)

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Benimde başıma avm'nin otoparkında buna benzer bir olay geldi.

Daha yeni almış olduğum orjinal ön silecekleri çalmışlar , ve yerine eski silecekleri takmışlar. Eski olduklarını üzerindeki etiketten anladım  bembeyaz olmuş okadar eski yani :) Daha takalı 3 gün olmuştu baya sinir olmuştum.

Memlekette rahatsız insan çok...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Geçmiş olsun...

Hazreti Vahşi'yi bilir misin Furkan?

Teşbihte hata olmaz abi, tabiki kimseyi bir yerlere gömmüşlüğüm yok :)

Lakin bunlar vahşinin tırnağı olamaz abi, Vahşi'ye ne mutlu ki Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ile birlikte yaşamış ve onu görerek iman etmiş.

Sen inanıyorsan bu tiplerin adam olacağına saygı duyarım abi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benimde başıma avm'nin otoparkında buna benzer bir olay geldi.

Daha yeni almış olduğum orjinal ön silecekleri çalmışlar , ve yerine eski silecekleri takmışlar. Eski olduklarını üzerindeki etiketten anladım  bembeyaz olmuş okadar eski yani :) Daha takalı 3 gün olmuştu baya sinir olmuştum.

Memlekette rahatsız insan çok...

İyi eskiyi takmışlar :D

Geçen ben de sileceği bi çalıştırdım, taaak diye çıktı demirinden. Sökmeye çalışmışlar ama, benim bile söküp takarken 10dk uğraştığım sileceği sökememişler belli ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Bazen küfür etmek bile bu tarz insanlara iltifat olur.

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun kardeşim, sabırlı olmak lazım.

Geçmiş olsun.. Kötü olmuş.. 

Hemşerim bir anda aklıma geldi, böyle durumlar için kasko kullanılabilir mi? Ya da kasko yaptırırken böyle bir seçenek de olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kasko kullanılabilir abi.. Teminat dahilindedir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...