İçeriğe Yönlendir

2012 Focus 3

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Arkadaşlar eşimin kullandığı 2012 model ancak 2013 mayıs ayında trafiğe çıkmış siyah renk hb trend benzinli, boya darbe olmayan sadece ve sadece 1900 km olan, yıllık bakımı geçen hafta yapıldı vede orjinal titanyum jantı takılı aracı bir işten dolayı satabilirim. Şimdi gelelim soruma bu araca ne fiyat biçeyim ve ilan açayım. Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sıfırının %20 sinin altında bir rakam olacaktır teorik olarak, ancak eliniz çok çabuk tutatarsanız bu ay piyasa çok hareketli

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

sıfır fiyatını yazın, bir-iki tık aşağı inin, üzerine jantları ekleyin. olmazsa jantları ayrı satarsınız. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ford fiyat güncellemesi var fiyat listesi açılmıyor. Rakam olarak ne isteyim

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Zam gelmiyor sanki indirim var gibi önceden sıfırı 54000 yazıyordu şimdi otokoçta 47000 yazıyor. Bakalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

" plazası kiralık olanlar büyük ihtimal bu sene sonunu iflas ile bitirecekler "  bunu duyduktan sonra sanmıyorum indirim olacağını :) 

40-43bin TL arası olur bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

42.000  -  44.000 Arası.... Hayırlı satışlar... :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ozaman 44 diyim ilanda 43 e vereyim ne dersiniz.

Eşim Otomatik araç istiyor diye satılığa çıkacak büyük ihtimalle aynı aracın otomatiği alınacak

Yorum bağlantısı
Bahadır Yalçın

malum siteye 44 yazın müşteri çıkarsa 43 e verin forumdan biri talip olursa onada ayrı bi güzellik yaparsınız :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Ozaman 44 diyim ilanda 43 e vereyim ne dersiniz. Eşim Otomatik araç istiyor diye satılığa çıkacak büyük ihtimalle aynı aracın otomatiği alınacak

2012 titanium 20000 km de lpgli focusu 50000 tl ye sattım bu gün ,dün gece ilanı verdim bu gün burada paylaşacaktım alıcı arkadaş sabahtan aradı aracınızı aldım dedi.Sizin aracınızda en az 44000 etmeli tamam titanium değil ama sıfır ayarında bir araç fazla düşmeyin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ufuk çok teşekkürler ben 45 deyim 44 vereyim satılmazsada kalsın doğru söylüyorsun

Yarın fotolarını çekip ilanı koyacağım kısmet artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Ufuk çok teşekkürler ben 45 deyim 44 vereyim satılmazsada kalsın doğru söylüyorsunYarın fotolarını çekip ilanı koyacağım kısmet artık

Bencede en uygunu bu,tabi ihtiyaç meselesi acilse ona göre fiyat verilir ama sizin öyle bir durumunuz yok sanırım acele etmeyin derim.hayırlı satışlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...