İçeriğe Yönlendir

Tv Konsolu Boyama,yardım

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Selamlar evdeki mobilyalarla uyumlu olmasi adina resimdeki konsolu mat beyaza boyamak istiyorum komple. Ne yapmam lazim çizik v.s de var zimpara atmali mi , atilacaksa ne tarz zimpara ve nasil? Ahsap mat beyaz sprey boya mi kullanmali. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadım :) önerilerinizi bekliyorum.

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç

İnce zımpara ile boyanın tamamını kazımanız gerekir.Sonrasında üzerindeki derin çizikleri macun ile kapatmanız gerekecek.Sonra bu macunlu yerler tekrar zımparalanacak sonrası boyama işi kolay gelsin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Cizikler cok derin değil zimpara ile kurtarilir belki. Astar ve normal boya icin sprey boya mi kullanayim başka özel boyası mi var ?

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

hocam hiç yorma kendini en hesaplısı hemde kalitelisi bi mobilyacı bul ver boyasın. sen spreyle boyasan çok para tutar ki uzun ömürlü olmaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ufak birşey olsa kendin yap derdim ama bu oldukça büyük bir şeye benziyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Ufak birşey olsa kendin yap derdim ama bu oldukça büyük bir şeye benziyor..

Evet :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Alt dolapta Sonax şampuan ile üst rafta fatih marka boya kalemi kutusu gördüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

O toz ne yahu :)

Ya hiç sormayın utanarak çektim hele üstü hiç almadım kadraja :) evlilik telaşı ev diziyoruz şu an. bu öğrenci evimiz de taşınacağız 1 ay sonra kendi evimize diye saldık iyice. Tozunu temizlemektense boyayalım dedik :D

Alt dolapta Sonax şampuan ile üst rafta fatih marka boya kalemi kutusu gördüm :)

Sonax doğru da fatihi ben de yeni fark ettim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...