İçeriğe Yönlendir

Aracımın Bakımı Için Yedek Parça Yardım

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

beyler aracım için yedek parça ihtiyacım var bulunduğum konumda yetkili servis yok sanayide yaptırıcam bu yuzden orjinal yada orjinale yakın sağlam marka almak istiyorum ihtiyacım olanlar ise 

debriyaj seti merkezi dahi 

sol ön bilya 

triger seti bu malzemeleri sağlam güvenilir yerden almak istiyorum nereden hangi siteden temin edebilirim .

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Kahkaha :)

benım konumla bağlantısı ne kahkaha atcak yermı yok kafamı buluyosun

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

benım konumla bağlantısı ne kahkaha atcak yermı yok kafamı buluyosun

Bakın Volkan bey,

1- Yaşınız ortama göre bayağı küçük olmasına rağmen, kimseye saygı göstermiyorsunuz.

2- Bulunduğunuz ortama ayak uydurmak yerine, ortamın size uymasını bekliyorsnuz.

3- Saygı göstermediğiniz gibi size aynı davranılınca bir de ağzınızı bozuyorsunuz.

Ben sizden 6 yaş büyük olmama rağmen sizli bizli konuşurken siz ise 5 yaş büyüğünüze bi de laf ediyorsunuz.

Ya edebinizle bu ortamda bulunursunuz ya da yapamıyorsanız foruma gelmezsiniz. Biz kimseyi zorla davet etmiyoruz.

Size bunları tek bir kelime ile konudaki ilk mesajımda da anlatmaya çalıştım ama, anlayamayacağınızı düşünmemiştim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı

Bakın Volkan bey,

1- Yaşınız ortama göre bayağı küçük olmasına rağmen, kimseye saygı göstermiyorsunuz.

2- Bulunduğunuz ortama ayak uydurmak yerine, ortamın size uymasını bekliyorsnuz.

3- Saygı göstermediğiniz gibi size aynı davranılınca bir de ağzınızı bozuyorsunuz.

Ben sizden 6 yaş büyük olmama rağmen sizli bizli konuşurken siz ise 5 yaş büyüğünüze bi de laf ediyorsunuz.

Ya edebinizle bu ortamda bulunursunuz ya da yapamıyorsanız foruma gelmezsiniz. Biz kimseyi zorla davet etmiyoruz.

Size bunları tek bir kelime ile konudaki ilk mesajımda da anlatmaya çalıştım ama, anlayamayacağınızı düşünmemiştim.

Volkan (BEY) Size bunları yazacak vaktim olmadığı için kahkaha attım. Sani bey tercüman olmuş..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...