İçeriğe Yönlendir

B-Max Modifiye

Furkan Yavuz

Recommended Posts

Furkan Yavuz

MErhaba Arkadaşlar,

B-Max im için ufak tefek süslemeler yapayım diyorum ama hiç bir şey bulamıyorum(Piyasada). Sadece daha önce forumda gördüğüm şekilde iç aydınlatmayı led ışıklarla değiştirdim. Siz başka neler yaptınız acaba? Fikir olur en azından bizde yapabiliriz bu şekilde :)

Yorum bağlantısı

B-max ,C-max gibi aile araçları için piyasada alternatif malesef yok. Yapılacaklar belli. cam filmi,bi-xenon ,amerikan park,bulabilirseniz cam rüzgarlığı ve birde aklıma gelen jant değişimi olur. Öyle body olarak bir değişim zaten olmaz.Kısaca araca özel oem ürünler pek yok.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Eren kardeşimiz akla ilk gelebilecekleri yazmış. Dediği gibi modifiye için pek alternatifleri yok. Eren yazdıklarını yaptırmak arabanızı baya yakışıklı yapacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eren kardeşimiz akla ilk gelebilecekleri yazmış. Dediği gibi modifiye için pek alternatifleri yok. Eren yazdıklarını yaptırmak arabanızı baya yakışıklı yapacaktır.

Abi benim arabaya fabrika sağolsun 17" jant ve bi xenonu koymuş :) bende bi film ve cam rüzgarlığı (belki) yaparsam işim tamam.geçenlerde galip Kandemir abi ile görüştüm o da aynısını dedi sizin arabalara pek aksesuar yok dedi. Kendisi bu konuda epeyi uzman zaten :)
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu segmentteki araçlara modifiye zor biraz, cam rüzgarlığını bile uydurma yapmıştım, çift egzoz nasıl olur bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eren kısa boy, ben beğenmedim. ;)

Abi o benimde dikkatimi çekti. Uzun araştırdım ama varsa da ben bulamadım :i-ih:

Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz
(düzenlendi)

Abi benim arabaya fabrika sağolsun 17" jant ve bi xenonu koymuş :) bende bi film ve cam rüzgarlığı (belki) yaparsam işim tamam.geçenlerde galip Kandemir abi ile görüştüm o da aynısını dedi sizin arabalara pek aksesuar yok dedi. Kendisi bu konuda epeyi uzman zaten :)

b-max de mi 17'' jant ve xenon koymuşlar ? Hangi modelinde var bu acaba? bendeki 1.5 titanium x 

edit: sonradan gördüm c-max mış aracınız 

tarihinde Furkan Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

b-max de mi 17'' jant ve xenon koymuşlar ? Hangi modelinde var bu acaba? bendeki 1.5 titanium x

Hayır orda kendi aracımdan bahsettim. C-max dan yani.
Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

eskiden cam filmi için ceza kesiyorlardı. Artık ceza verilmiyor gibi birşey duydum bu konuda fikri olan var mı acaba? 

Yorum bağlantısı

eskiden cam filmi için ceza kesiyorlardı. Artık ceza verilmiyor gibi birşey duydum bu konuda fikri olan var mı acaba?

Resmi gazete de yayınlanmadığı sürece ceza kesme işlemi devam ediyor. Kimi görmezden geliyor kimi cezayı kesiyor.
Yorum bağlantısı
Furkan Yavuz

eskiden muayeneden geçmiyormuş şu anda hafif kusurlu olarak geçiyor dediler. Bekleyeceğim o zaman biraz daha yalandan yere ceza yemeye gerek yok :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Furkan Yavuz

hafif kusurlu olarak geçmesi ceza kesilmeyeceği anlamına gelir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Fatih Akgümüş

Evet muayene de hafif kusurlu olarak geçilmekte

Ceza olayı o anki polisin psikolojisine bağlı :)

Yorum bağlantısı
Eray Mutlu

Ceza kesilmesi polisin insiyatifine kalmis :-D benim butun araclarimda cam filmi vardi ama cok sukur hic ceza yemedim ama ceza yiyen bikac arkadasim oldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...