İçeriğe Yönlendir

Psikolojik Yardım.

Başar Mert

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

topraam boşver . Çoruma geldiğinde senle bi bizim köye giderik dedemin mahzene inerik herşeyi unutursun ;) Sani abiye katılıyorum  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

topraam boşver . Çoruma geldiğinde senle bi bizim köye giderik dedemin mahzene inerik herşeyi unutursun ;) Sani abiye katılıyorum   :D

topraaam eyvallah sağolasın malesef oldu valla işte, inşallah geldiğimde bir uğrarım otururuz dediğin gibi gidelim köye unutalım herşeyi...

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

topraaam eyvallah sağolasın malesef oldu valla işte, inşallah geldiğimde bir uğrarım otururuz dediğin gibi gidelim köye unutalım herşeyi...

herkezde oluyor benzeri durumlar . atlatıp atlatamamak insanın karakteriyle alakalı. ciddi olmayan insanlar çabuk unutuyor . yaşamının bi kısmını birlikte geçirip ayrılmak zorunda kalanlar yaşanmışlıkları ve hayal kırıklığının verdiği üzüntüyle kolay kolay unutamıyor . buda o insanın kalitesini ve ilişkiye verdiği önemi gösteriyor . 2 kere evlilik hayallerimin yıkılmasından dolayı acı tecrübelerim oldu :) . sonuç en son geçen ay birisi mesaj atmıştı rüyamda gördüm nasılsın diye :D . onun için yapacak tek şey yaşanmışlıkları unutup kendini işe güce vermek :) ilerde geriye dönüp baktığında hayatta edindiğin tecrübeler arasında kalacak . koyver gitsin abi . senden daha önemli değil . 

Yorum bağlantısı

Başar kardeşim hakkında hayırlısı olmuş,iyi yapmışsın kısaca..yazdıklarında sana hak verdim,ömür boyu üzülüceğine 3-5 gün üzülürsün.sonuçta hayat devam ediyor..karşına daha nice insanlar çıkar...

Arada fırsat bulursan istanbula gel,bir kahve içelim seninle..

Yorum bağlantısı
Başar Mert

Eyvallah hakan abicim çok teşekkürederim siz abilerim kardeşlerim sayesinde daha kolay atlatacağıma inanıyorum zaten, daha olayların içeriğini anlatmadım bile anlatsam herkes diyecek ne kadar sabırlı bir insanmışsın sen diye çünkü tüm gelen tepkiler bu yönde umarım yanlış yapmamışımdır, ama yaşanmışlıklar var işte insan hayatında 6-7 yıl yoksayacak bir süre değil illaki birşeyler hatırlatacak ama önemli olan üzülmemeye çalışmak galiba, iyiki varsınız hepiniz sağolun. 

İnşallah yolum düşerse otarafa gelirim hakan abi kahvemizide içeriz o güzel nargilenden de içeriz.

Yorum bağlantısı

Üzülmemek elde değil fakat tam 1 yıl sonra bu konuya bakacak ve tebessüm edip geçeceksin. :)  Hakkında hayırlısı olsun. Hayat devam ediyor. Mühim olan sağlık. Bir süre Ailenizle hoş vakitler geçirin. 6 yılın inadına onları daha çok mutlu etmeye çalışın...

Yorum bağlantısı

Eyvallah hakan abicim çok teşekkürederim siz abilerim kardeşlerim sayesinde daha kolay atlatacağıma inanıyorum zaten, daha olayların içeriğini anlatmadım bile anlatsam herkes diyecek ne kadar sabırlı bir insanmışsın sen diye çünkü tüm gelen tepkiler bu yönde umarım yanlış yapmamışımdır, ama yaşanmışlıklar var işte insan hayatında 6-7 yıl yoksayacak bir süre değil illaki birşeyler hatırlatacak ama önemli olan üzülmemeye çalışmak galiba, iyiki varsınız hepiniz sağolun. 

İnşallah yolum düşerse otarafa gelirim hakan abi kahvemizide içeriz o güzel nargilenden de içeriz.

Her zaman beklerim kardeşim... :yes:

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Takma abi kafanı.. Yakınında Koskoca FCTR Ankara ekibi var, her gün biriyle vakit geçirsen :D düşünmeye vaktin kalmaz .. :yes:  

Şaka bir yana sıkma canını.. Hayırlısı böyleymiş.. Çoğu abilermizin dediği gibi Evlilik öncesi bu durum senin ve karşı taraf için daha doğru olmuş..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Zararın neresinden dönülse kardır. Ya 6 yıl daha geçseydi evli olup 2 de çcuğun olduktan sonra ayrılsandınız ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayırlısı olsun her iki taraf içinde. Mutlaka karşı tarafında kendince haklı olduğu yanları, senin hataların vardır. Eğerki hataları, yanlışları düzeltebilme iradesine sahip değilse, taraflar en kısa sürede ilişkiyi bitirmeli'ki ne kendilerine nede çevrelerine zararları olmasın.

Eskide kaldı evden çıkanın tabutu geri gelir mantığı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...