İçeriğe Yönlendir

Lpg Kiti Fiyatları

Selçuk Karaca

Recommended Posts

Selçuk Karaca

Arkadaşlar aracım 2012 focus trend benzinli. Benzin fiyatlarından dolayı aracıma binemez oldum Son çare lpg taktırmaya karar verdim Bursada Nira Mühendislik 2000 TL fiyat verdi bana biraz pahalı geldi. Bursada yada son zamanlarda aracına lpg taktıran arkadaşlar fiyat yazarsa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Eğer ustanız iyi bir usta ise ve işçiliğine güveniyorsanız, çok pahalı bir marka tercih etmenize gerek yok.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Brc my11 pipolu montaj tavsiye ederim. Simdiden hayirli olsun.

+1

Yorum bağlantısı
Tayyar Arslan

Aynen  my11 iyidir sizi üzmez, ama max. 1750 tl daha fazla vermeyin.

Yorum bağlantısı
Selçuk Karaca

Arkadaşlar aracım 2012 focus trend benzinli. Benzin fiyatlarından dolayı aracıma binemez oldum Son çare lpg taktırmaya karar verdim Bursada Nira Mühendislik 2000 TL fiyat verdi bana biraz pahalı geldi. Bursada yada son zamanlarda aracına lpg taktıran arkadaşlar fiyat yazarsa memnun olurum.

BRC marka dışında araştırma yapmadım brc ye 2000 tl istiyorlar

Yorum bağlantısı
Soner Alp

Montajını izledim cidden temiz bir işçilik yapmışlar Burada Videosuda var. 

Çorumda Nakit 1700 9 taksitide 1800'e yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş

1700 tl.ye 2 ay önce fiyat almıştım BRC'den. Daha sonra aynı kalitede ve daha önceki aracıma taktırdığım Lovato OBD kit taktırdım 1.550 tl. verdim. Boşuna 2000 tl. vermeyin, araştırın... Kitten daha önemlisi ustalık (işçilik) bilginize... Saygılar...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ankara da 2 gün evvel bir tanıdık takdırdı. Prins marka.. araç 2011 focus.. 2 bin tl ye.. Size verilen fiyat yüksek.. BRC 1700 tl civarlarında.. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Nira Mühendislik benim araca 1800 TL'ye takmış. Yaklaşık 1 sene önce. Bilginize...

Yorum bağlantısı
İsmail Terhan
(düzenlendi)

landirenzo kit kullanıyorum tavsiye ederim evo kiti fiyatı da 1700 küsür

tarihinde İsmail Terhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

BRC ye 2.000 istiyorlarsa, Prins, sizin için asla vazgeçilmemesi gereken bir seçenek olmalı. 2.100 tl ye Prins taktırılabiliyorken BRC taktırmak doğru mu bilmiyorum. Zaten bu işin en iyisi olarak gördüğüm Prins markasını tercih ettim. Forumda, kullanıp ta memnun olmayan yok. Ha BRC kullanıp memnun olmayan da yoktur belki ama iki marka arasında kalite farkı tartışılmaz. Mutlaka inceleyin.

http://www.prins.com.tr/lpg-kiti-donusum-fiyatlari

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...