İçeriğe Yönlendir

Ford Geri Çağırma Yapıyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ahmet Kiriş

İyi de Sani, Explorer, Escape veya Taurus Türkiyede var mı ki, Sen de buldun bir haber vur ford'a seni nayloncu seni...... :punish:

Bizde malın iyisi var.... :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Ford bozuk mallarını Amerikada piyasaya sürüyordu sadece bir ara cvt'lileri Tr 'da yanlışlıkla sattı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sevgili arkadaşlar, yanlış anladınız.

Araçlar kullanılıyor demedim. Parçalar kullanılıyor dedim. Yani Taurus'un hidrolik sisteminin Focus'ta da kullanıldığına eminim diyorum ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bizim ülkemiz can güvenliği konusunda aşırı derece hassas!!
Bence hemen girişimlerde bulunup tüm avrupa hatta amerikadaki Ford'ları bile geri çağıracaktır.
Müsterih olun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Reşit Can Yurdacan

Bunların bizim ülkemizde olmamasınının bence en önemli etkisi hakkımızı arayamıyor olmamızdır adamlarda sistem var hukuk var bizde ise sürekli kapanan kapılar sitede birsürü arkadaş var sorun yaşayan ama hakkını arayıp kazanan neredeyse yok ondan dolayıda bence Türkiyede böle olayları göremiyoruz.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben de Sani ye katılıyorum. Ortak parçalar mutlaka kullanılıyordur. Demek ki ortak parçalar da heç sorun olmuyor :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bizim ülkemiz can güvenliği konusunda aşırı derece hassas!!

Bence hemen girişimlerde bulunup tüm avrupa hatta amerikadaki Ford'ları bile geri çağıracaktır.

Müsterih olun.

:hahahoho:

:hahahoho:

Abi daha yeni 301 kişiyi toprağa verdik yaaaaa...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Dikkate alınmayan bir detay araçlara yazılım güncellemesi yapılacak  :unsure2: acaba yazılımları da bizimkilerle ortak olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

amerikan ford u apayrı bir dünyadır, iyi ki petrol zenigi değiliz, bak 15bin dolarlık sıfır cibimizi servise kadar götürme zahmetinde olacaktık

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Biz Türküz bize birşey olmaz, onlarda bunu bildikleri için sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Fatih Aydın

Sani Beye katılıyorum.

Ortak parça mutlaka kullanılır.

Ama bizde geri çağırma olmaz çünkü bize birşey olmaz.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Soyle de dusunmek lazim taurus escape araclarda ki sorundan dolayi amerika avrupada geri cagirma yapiyor tamam. da ortak olabilecek parcalar amerika ve avrupanin pazarindaki focus vs icin kullanilmadi mi? Onlari da cagirirlardi boyle bir durumda.. Tamam ulkemizde pek geri cagirma diye bisey duymuyoruz dogru.

keske kisi basina dusen gayri safi milli mutluluk oranimiz biraz daha yuksek olsaydi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...