İçeriğe Yönlendir

Su Kabağından Lamba

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

babamla konuştum normalda 75-100 arası satıyorlarmıs ama forma özel 60 lira ama kargo alıcıya ait :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Fiyat gayet uygunmuş.. El sanatları fuarında Atatürk'ün silüeti olan bir tanesine 300 tl istemişlerdi, Fenerbahçe logosu olana da 250 lira istiyorlardı..

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı
(düzenlendi)

Fiyat gayet uygunmuş.. El sanatları fuarında Atatürk'ün silüeti olan bir tanesine 300 tl istemişlerdi, Fenerbahçe logosu olana da 250 lira istiyorlardı..

abi evet öyle istiyorlar bodrum da falan çok pahalı ama maksat bir şeyler yapıp hoşuna gidenleri de faydalandırmak hem burası aile ortamı gibi o yüzden  :)

Kocaman alkışlar amcamıza  :bravo:  :bravo:

teşekkürler abi saolasın

tarihinde Hasan Varnalı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Varnalı

buda son yaptığımız yakmalı kabak benim en beğendiğim bu oldu diyebilirim :)

T0ZY0S0.jpg

lQPCOfQ.jpg

YaBV0Om.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emrah Akdoğan

teşekkürler hepinize :)

Hasan kardeş merhabalar nasılsın? Sana yada dolaylı olarak babanıza danışmak istediğim birşey var.Bende evime asmak üzere su kabağı süsleme ile uğraşıyorum ancak boyama konusunda sıkıntı yaşıyorum. tonla çeşit boya var , yok sentetik.yağlı, su bazlı astar. Bu konuda bilgisizim, neyle nasıl bouyor boyama da fırça mı kullanıf nasıl fırçadır, en son vernik atar mı? Bu konularda affınıza sığınarak bilgi rica etmekteyim, saygılarımla...
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Hasan kardeş merhabalar nasılsın? Sana yada dolaylı olarak babanıza danışmak istediğim birşey var.Bende evime asmak üzere su kabağı süsleme ile uğraşıyorum ancak boyama konusunda sıkıntı yaşıyorum. tonla çeşit boya var , yok sentetik.yağlı, su bazlı astar. Bu konuda bilgisizim, neyle nasıl bouyor boyama da fırça mı kullanıf nasıl fırçadır, en son vernik atar mı? Bu konularda affınıza sığınarak bilgi rica etmekteyim, saygılarımla...

merhaba abi sağoş iyiyim sen nasılsın? abi sorduklarından sadece en sonuncu olana cevap vereyim şimdilik en son vernik atıyor diğerlerinide öğrenirim akşama ama görüntüye göre yağlı boya sanırsam :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...