İçeriğe Yönlendir

225 40 18 Lastik Tavsiyesi.

Fatih Avcı

Recommended Posts

Fatih Avcı

Arkadaşlar merhaba lastik alacagim ama bir turlu karar veremedim.bana fiyati makul guvenli saglam sessiz bir lastik olarak ne onerebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

conti 5, veya toyo proxest1 sport. hele ses önemli ise, toyo tek başına kalır

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

İsterseniz bende amg jantlarıyla beraber 225-40-18 petlas var.sanırım 6 aylık lastikler.Sadece bir tanesinde taşın üzerine geldiği için jantın düzelmesi ve lastiğin değişmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Taner Erbay

ama istediğin kriterlerde yani makul fiyat ama kullanışlı lastik olarak petlası bende öneririm.. inan bana lassa kalitesinde.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Toyo yonlu denilen lastiklerden sanirim sessiz olmasi da cok ilginc fiyati cok iyi aslinda caglar abi kullanma firsatin oldumu bu lastigi.

Yorum bağlantısı
Taner Erbay

yönlü lastikmi önerdiniz sayın moderatörüm yanlışmı  okudum ? :blush:

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Petlasinbtest sonuclarina arkadasim bakti hic ic acici degil ded.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

petla testini kim yapmış? LAstik için karar verirken muhtelif testlere bakarım ki bunlar hep yurt dışı kaynaklı, totatl sonuca en son bakarım, test içeriğine bakarım, proxest1 yönlü değildir

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Hangi modeli acaba resim varmi.

Daha uygun birsey ariyorum bunun tanesi 500 tl =)

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Baska lastik onerileri varmi acaba.

Petlas nasil acaba 225 40 18 kullanan arkadaslar varmi acaba..

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Baska lastik onerileri varmi acaba.

Petlas nasil acaba 225 40 18 kullanan arkadaslar varmi acaba..

Forumda Petlas Lastik Kullanıcı Yorumlarına bakabilirsiniz. Yeterince bilgiye oradan ulaşabilirsiniz..
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Son 1 yılda takip ettiğim kadarı ile forumdan 6-7 kişi petlasın pt741 modelini aldı. Bu kadar hesaplı bir lastik olmasına rağmen tek şikayet eden olmadı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Arkadaşlar karar verdim kumho39 modeli varmis kullanan bir arkadasim var cok memnun gayet basarili dedi fiyatida takim olarak 850 tl baya bir indirim yaptirdik yarin kismetse yaylari jantlari ve lastigi taktiracagim hadi hayirlisi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...