İçeriğe Yönlendir

İnternet Explorer 10 Beni Hatırlama Sorunu?

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil

1-2 gündür Facebook veya herhangi bir forum sitesinden çıkış yapmadan Explorer sayfasını kapattığımda tekrar giriş yaptıgımda beni hatırlamıyor ve tekrar kullanıcı adı ve şifre girmem gerekiyor. Kullanıcı adını yazınca şifreyi hatırlıyor ama. 
Bu güne kadar çıkış yapmadan sayfayı kapattığımda tekrar açınca otomatik beni hatırlayıp giriş yapıyordu(kullanıcı adı ve şifre girmiyordum)

Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? yakın zamanda bilgisayara birşey yüklemedim veya bir ayar değiştirmedim.

Windows 7 kullanıyorum ve sorun sadece internet explorer'de yandex'te böyle bir sorun yok.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Win7 için en son IE11 yok mu? Yükseltmeyi denediniz mi?

Cookie'leri sildiniz mi?

IE güvenlik ayarlarını kontrol ettiniz mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Netteki bilgiye göre;

explorer/araçlar/internet seçenekleri/içerik/otomatik tamamla bölümü aşağıdaki gibi olmalıdır.

avsJ3Be.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Win7 için en son IE11 yok mu? Yükseltmeyi denediniz mi?

Cookie'leri sildiniz mi?

IE güvenlik ayarlarını kontrol ettiniz mi?

11'i yükleyince hafif yavaşlama olmuştu bende tekrar 10'u yüklemiştim(yeni sürüm yeni çıktığı zaman). Birde 11'i yükleyip sorun devam ediyormu bakiyim.

Netbook'un özellikleri:

1.67 GHz İşlemci

2 gb Ram

256 mb paylaşımlı ekran kartı

Netteki bilgiye göre;

explorer/araçlar/internet seçenekleri/içerik/otomatik tamamla bölümü aşağıdaki gibi olmalıdır.

O ayarlar daha öncede o şekildeydi şuandada o şekilde.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Mozilla candır :)

İnternet Explorer'e alıştım ben başka tarayıcılar ilgimi çekmiyor. Arasırada yandex kullanıyorum.

Şuan 11'i yükledim sorun yok gibi görünüyor bakalım ilerleyen saatlerde tekrar aynı sorun olacakmı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...