İçeriğe Yönlendir

Vw Acarlar Servis Kalitesi Ve Sahiplenme...

Bülent Şahin-2

Recommended Posts

Bülent Şahin-2

Arkadaşlar merhaba

Geçen hafta forumdada paylaştığım üzere 2009 model golf dsg almıştım.Dsg olmasından dolayı piyasadaki şikayetleride takip edince sanki rus ruleti oynamış gibiydim içimden bir ses hep sıkıntı çıkabilir diyordikiiii

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Pes doğrusu :) Adınıza sevindim.

Bu arada garantinin garantisi olmaz..

Bende yüzde 10 ödediğim için garantisi var iki yıl...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Geçmiş olsun bedava aldınız derken aslında bu durumu kastetmiştim. Ki onarım ücreti ödeseydiniz baya pahalıya gelecekti ki ödememişsiniz sevindim.

Bu arada benim Tork ve Dsg tezini çürüttün bu arada hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Geçmiş olsun. Keşke alırken kontrol ettirseydiniz. Neyseki neredeyse işçilik ücretine hallettmissiniz. Manüel araçta ki gibi baski balata değişti diye kendinizi avutun, ayni olay zaten. Yapilan işlemler garantili dır, bundan sonra keyfini çıkarmak kaldı.

İnanki bu sıkıntıda hiç gocunmadım çünkü çıkmayan yok resmen...Allahtanki garantiye dahil edildim yoksa
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Mert abi DSG tork'tan dolayı arızalanıyor, senin araçta tork düşük sorun olmaz demişti.. Ben de sadece tork değil, Polo'da arıza yapıyor dedim.. Hatta bizde 2011 A3 vardı, hitler motor.. Tork nedir bilmezdik, 1den 2ye geçerken tekleme, 3ten 2ye alırken vuruntu yapardı.. 4 sene garantiliydi ama kıllanınca hemen elden çıkardık.. Alan arkadaş ne arayıp ne sordu, sanırım problem olmadı ona da..

Peki alan arkadaş arayıp sorsa ne derdiniz ??

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

matematikciyim idare edin =)=) hızlı yazıp hızlı anlatıyoruz :rolleyes:  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...