İçeriğe Yönlendir

Balıkesir Karadeniz Tatil Tavsiyesi...

Bülent Şahin-2

Recommended Posts

Bülent Şahin-2

Arkadaşlar merhaba yaklaşan tatilim için plan yapıyorum ama içinden çıkamıyorum eşimle birlikte güzel kafa dinleyeceğimiz yeşillikli bir yer tavsiye edebilirmisiniz balıkesir tarafıda olabilir karadeniz şeridide olabilir tatil köyü felan...

Aklınıza gelen yer varsa paylaşırsanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Bolu abant kesinlikle tavsiye ederim. Doğu karadeiz bu mevsim araplarla dolu kafa dinleyecek yerler dolu hep.

Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba yaklaşan tatilim için plan yapıyorum ama içinden çıkamıyorum eşimle birlikte güzel kafa dinleyeceğimiz yeşillikli bir yer tavsiye edebilirmisiniz balıkesir tarafıda olabilir karadeniz şeridide olabilir tatil köyü felan...

Aklınıza gelen yer varsa paylaşırsanız sevinirim...

Çocuk yoksa, deniz şart değilse, oturduğunuz yerden değil de gezerek tatil yapmak isterseniz, Kastamonu'nun Pınarbaşı ve Azdavay ilçelerinin birinde konaklayarak o civarı gezebilirsiniz. O civar dediğimde Küre Dağları Milliparkı oluyor. 5 kanyon 3 şelale 2 mağara vb. vardır. :)

Eğer yukarıda saydığım hususlara deniz ve yat turunu eklemek isterseniz Göcek'ten Kaş'a kadar ki güzergahta herhangi bir noktayı tercih edebilirsiniz.  Ama özel araç şart bu önerilerimde.

tarihinde Caglayan Celiker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Çocuk yoksa, deniz şart değilse, oturduğunuz yerden değil de gezerek tatil yapmak isterseniz, Kastamonu'nun Pınarbaşı ve Azdavay ilçelerinin birinde konaklayarak o civarı gezebilirsiniz. O civar dediğimde Küre Dağları Milliparkı oluyor. 5 kanyon 3 şelale 2 mağara vb. vardır. :)

Eğer yukarıda saydığım hususlara deniz ve yat turunu eklemek isterseniz Göcek'ten Kaş'a kadar ki güzergahta herhangi bir noktayı tercih edebilirsiniz. Ama özel araç şart bu önerilerimde.

+Valla Kanyonu Dünyanın en büyük 2. Kanyonudur. Gezilesi görülesi yerdir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...