İçeriğe Yönlendir

Dükkanımın Önünde Gerçekleşen Kaza...

Cengiz Aratemur

Recommended Posts

Cengiz Aratemur

Dışarı çıkmamla,kamyonun araca vurup karşı şeride uçtuğunu gördüm.. :shok: neyse ki karşıdan o an araç gelmiyordu.
çok şükür kimseye bir şey olmadı.karşı şeride geçen aracın şoförü bayan ve yeni ehliyet sertifikasını almış....
kamerama'da azda olsa çarpma anı görünüyor...resmen kamyonun altına kendini atmış..
bende çok tedirgin oluyorum....bir gün biri aracıyla bodoslama dükkana girecek  :)  
kryXL9.jpgNVROgL.jpgaqb1Mg.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

10 sene evvel sinyal vermeyen pek azdı, ona da arkadan korna falan çalarlardı, şimdi sinyal vermeyen çok fazla , bana göre sürücü kalitesi çok düştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Acemi kadın sürücüler, trafikte en çok korktuğum şey, kadın sürücü gördümmü, 10 katı dikkat ve hemen uzaklaşma moduna giriyorum...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

sinyalsiz ve ani şerit değiştirince böyle oluyor demekki..

Acemi kadın sürücüler, trafikte en çok korktuğum şey, kadın sürücü gördümmü, 10 katı dikkat ve hemen uzaklaşma moduna giriyorum...

Abi Duymasın bayanlar  :bambam:  :kihkih:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

sinyalsiz ve ani şerit değiştirince böyle oluyor demekki..

Abi Duymasın bayanlar  :bambam:  :kihkih:

Bencede duymasınlar, zaten durum vahim birde duysalar intakam diye daha beter sürecekler :)

(Tüm kadınları değil, sadece çoğunluğunu kastettim bu arada, istisnalar az da olsa var elbet  :p )

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Dikkatsiz ve dengesiz sürücüler, maalesef cinsiyet ayırt etmeksizin her zaman trafikteler. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Kimseye bir şey olmaması sevindirici ama trafikte aşırı dikkat çok önemli.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

kamyoncu naapsın şimdi.şimdi bir de bilmem kaç oranında suçlu bulunacak.

Kadın sürücü demişken (mutlaka izlemişsinizdir ama ) bu videoya gülerim her zaman ...

Kamyonun ön tamponunda biraz eziklik haricinde bir şeyi yoktu...bayan sürücünün yakınları geldi, trafik gelmeden aralarında konuşup,kamyon yoluna devam etti.

diğer araç 3 lastiği patlamıştı,onları değiştirip aracı götürdüler,..

Jaguar hemen tüymüş. 

Acelesi varmış...  ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cengiz Aratemur

Yine bir  kaza anı daha  :( çok şükür ölümle sonuçlanmadı ...lakin öyle bir çarpmada daha kötü sonuçlar olabilirdi.
Karşı şeritten geçmekte olan,dolmuşa yetişmeleri için  annesi ''koş dolmuşu durdur'' demesiyle genç kız sağına soluna bakmadan yola koşuyor ve sonuç..

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Yardıma koşan esnaf arkadaşın gördüğü kadarıyla,bilinci yerinde,sol kolu ters dönmüş ayaklarında çizikler..Allah yardımcısı olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...