İçeriğe Yönlendir

Ebayda Hesabı Olan Abilerim Varsa Bana Yardımcı Olabilirler Mi?

Can Berk Çiçek

Recommended Posts

Can Berk Çiçek

Herkese merhaba forumda gezerken birtane bluetooth cihazı gördüm ebaydan almaya çalıştım ama paypal üyeliği istedi. Benim kredi kartım yok babamda internet alışverişlerine karşı bir insan. Acaba biri bana yardımcı olabilir mi? Alabilecek olan varsa benim adıma alabilir mi? Ücretini kendisine göndereyim 4ypu5e3u.jpg

Yorum bağlantısı
İsmail Demir

Can Berk kardeş ürünün linkini gönder yardımcı olayım.

Herkese merhaba forumda gezerken birtane bluetooth cihazı gördüm ebaydan almaya çalıştım ama paypal üyeliği istedi. Benim kredi kartım yok babamda internet alışverişlerine karşı bir insan. Acaba biri bana yardımcı olabilir mi? Alabilecek olan varsa benim adıma alabilir mi? Ücretini kendisine göndereyim 4ypu5e3u.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Paypal para havale yapılarak da bakiye yapılabiliyor diye duymuştum ama tam bilgim yok. Bir araştır istersen.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur
(düzenlendi)

Ebay paypal hesabı istemiyor, şöyle ki ben birkaç ay önce alışveriş yaptım, kredi kartı bilgilerim ile ödeme yaptım, o sırada bana paypal hesabı da açtı. Muhtemelen size de benzer bir durum oldu. Yani paypalın yok diye ödeyemezsin demiyor da ödeme yaparken sana bir de paypal hesabı açtırıyor.

tarihinde Sarp D. Uygur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

aliexpress ten alın daha uygun ve hızlı, arkadaşların geldi ben ebay dan aldım gelen giden yok :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Özcan Keskin

Bu alet tam olarak ne işe yarayacak ben anlamadım. Yani arabanın aux girişine taksam telefonun sesini teyp ten alabilir miyim

Yorum bağlantısı
Can Berk Çiçek

Cihaz aracınız ile telefonunuz arasında bluetooth bağlantısını sağlıyor. Telefon görüşmesi ve müzik aktarımı yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu
(düzenlendi)

link i gönder yardımcı olurum.

Fiyat cok iyimiş. tarihinde Fedai Özoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Cihaz aracınız ile telefonunuz arasında bluetooth bağlantısını sağlıyor. Telefon görüşmesi ve müzik aktarımı yapabilirsiniz.

Peki telefon çaldı diyelim nasil cevap veriyoruz... aux mu açık olmalı teyp te. Biraz çalışma sistemi hakkinda bilgi verir misiniz?
Yorum bağlantısı
Can Berk Çiçek

Mesut bey, cihaz sürekli aux da takılı kalıyor. Siz o cihaza ancak telefondan bluetooth ile bağlanabilirsiniz. Örneğin çağırı geldi ve siz normal radyo dinliyorsunuz. Hemen aux tuşuna basarak aux moduna geçip telefondan aramayı yanıtlıyorsunuz. Size gelen ses arabanın hoparlöründen gelir sizin sesiniz telefonun mikrofonundan gider. Elimden geldiğince açıklamaya çalıştım. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Mesut bey, cihaz sürekli aux da takılı kalıyor. Siz o cihaza ancak telefondan bluetooth ile bağlanabilirsiniz. Örneğin çağırı geldi ve siz normal radyo dinliyorsunuz. Hemen aux tuşuna basarak aux moduna geçip telefondan aramayı yanıtlıyorsunuz. Size gelen ses arabanın hoparlöründen gelir sizin sesiniz telefonun mikrofonundan gider. Elimden geldiğince açıklamaya çalıştım. [emoji4]

Çok teşekkürler o zaman :) almak istediğim yanıtlar buydu ağzına sağlık. Link var mi :)
Yorum bağlantısı
Can Berk Çiçek

Çok teşekkürler o zaman :) almak istediğim yanıtlar buydu ağzına sağlık. Link var mi :)

Mesut bey link bu:

http://m.ebay.com.my/itm?itemId=221407127989

Fakat ürün satışı yok galiba buna benzer ürünlerde var düşünebilirsiniz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Keyifli forumlar. [emoji4]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...