İçeriğe Yönlendir

Muayeneden Geçtim.

Enes Ayan

Recommended Posts

Enes Ayan

Geçen bakım için gittiğimde akslarda boşluk var muayeneden geçmez demişlerdi korkarak gittim ama çok şükür sorun olmadı :) Cam filmi ve farlarla alakalı 6 hafif kusurla muayene 2016 ya uzadı.

Ödediğim Para 

Egzoz Emisyon         : 6 

Muayene                  : 165

Egzoz Emisyon Pulu : 35

2005 model focus 77 bindeki aracım için verdiğim toplam para 206 lira :)

Şimdi kafama takılan şu soru var maddi imkansızlıklardan dolayı lpg yi muayenden önce taktırmak mümkün olmadı. Ancak bir kaç ay sonra taktırabilirim. Sorum diğer muayeneye kadar işletmesem kontrolü sıkı mıdır. İşletsem yine aynı masraf mı çıkar yoksa daha mı fazlaya mal olur muayene egzoz lpg hepsi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ayan

kontrolünün çok sıkı olmuyor 1.5 sene izmirde bende işletmeden gezdim.ama aracınız kaskolu ise ozaman şartşmalum kaskoyada işlenmesi lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alirıza Yaman

Aynı durum geçen sene benim başıma geldi işletin bence...

1. Araba kaskoluysa LPG'yi işletin muhakkak 50-60 lira gibi bir para daha yatırmanız gerekli

2. Muayeneye 1 sene vardı ben ,işlettim Allah korusun bir olay başınıza gelirse işletmediğiniz için suçlu duruma düşersiniz 

3. Egsoz hariç muayene ücretini yeniden veriyorsunuz artı 25 lira sızdırmazlık alıyorsunuz.

Yorum bağlantısı

Dünyanın binbir türlü hali var: kontrol, kaza vs. Bence işletin sonradan başınız ağrımasın.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

lpg kaskoya 20 tl fark ile işlettim atiker 1200 tl olarak.

lpg 15 ay sonra işlettiğim için trafikte 80 tl ceza yedim.

faturasını kestirmezseniz hiç birşey olmuyor.işletmeden trafikte başınıza birşey gelmediği sürece sıkıntı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...