İçeriğe Yönlendir

Otomatik Parkta Son Noktayı Koymuşlar

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Asil

Ellerine sağlık Barış abi, güldürdün bizi... :D

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Geçen de kendini onaran boyadan bahsediliyordu. Bu arabalar herşeyi kendi yapacak yakında. üç kuruşluk araba zevkimiz vardı onu da elimizden alacaklar gibi.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Benim brodway'ın el frenini çekmeyince o da park ediyor :D  :D  :D  :D koptum ya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Barış daha yenimi gördün bunu :) forumda yıllar önce paylaşılmıştı.. :) ama nerede bulamadım :)

Yılların modu..  ;)  :good1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

"Maaşallah aynı benim taunus gibi, oda fren tutmayınca gireceği yeri kendi seçiyor" demiş abimiz.... :D  :D  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Paylaşım güzel yorumlar daha da güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Bu kadarı da ayıp ama biz daha elektronik klimaya bile geçemedik   :vurduvara:  :vurduvara:  :vurduvara:

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Benim böyle bir arabam olsa otomatik park mı kullanırım? Gittiği son noktaya kadar içinde olmak isterdim.

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

Teknoloji güzel,yorumlar süper.Ama daha gelişmesi lazım,bu otomatik park işlevinin,sadece ön tanımlı park alanında çalışmakta.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bu teknoloji bizde olsa arabayı kullanmadan kendi kendine sıfır çizdirirlerdi valla :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bak benim wv kendi başına nerelere gidiyor..  :biggrin: Var mısın İstanbul Parkta insansız yarışa  :D daha uzar gider mevzu. Çok üretken bir milletiz.

Yorum bağlantısı
  • 9 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Başlık da anlamlı olmuş. Ford, bu özelliğin %90 kullanılmadığı düşünüyor ve kaldırmayı planlıyor. Bu sayade otomobil başına 60 dolar tasarruf edilecek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Başlık da anlamlı olmuş. Ford, bu özelliğin %90 kullanılmadığı düşünüyor ve kaldırmayı planlıyor. Bu sayade otomobil başına 60 dolar tasarruf edilecek. 

11 Temmuz u bekleseydin keşke. Konunun üzerinden tam 10 yıl geçmiş olacaktı 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

11 Temmuz u bekleseydin keşke. Konunun üzerinden tam 10 yıl geçmiş olacaktı 😁

zaman aşımı dolmadan :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...