İçeriğe Yönlendir

Büyük Bir Kaza Atlattım

Aral Destici

Recommended Posts

Aral Destici

Son durum tampon ve bagaji sifirlariyla degistirmisler. Kontaktan olusan bir arizaymis akil kalmasin diye abs sensoruyle beraber kontagida degistirmisler. Ben biktim. Ciktiktan sonra satiliga cikarmayi dusunuyorum. Tesekkur ederim herkese tekrardan fakat boyle bir ulkede adalet sistemi cok yavas yuruyor. 3. Hafta serviste arac ve sinirlerimi cok bozuyor bu durumlar haftalardir.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Olacak iş değil gerçekten. Sen sağlam orjinal arabayı servise ver sana iki parçasını değiştirip versinler. Şaka gibi. Çok geçmiş olsun. . 

Yorum bağlantısı
Aral Destici

Elden suanlik birsey gelmiyor. Yeterince sogudum aractan zaten. Buyuk ihtimal kapi onunde yatar. Cok tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Son durum tampon ve bagaji sifirlariyla degistirmisler. Kontaktan olusan bir arizaymis akil kalmasin diye abs sensoruyle beraber kontagida degistirmisler. Ben biktim. Ciktiktan sonra satiliga cikarmayi dusunuyorum. Tesekkur ederim herkese tekrardan fakat boyle bir ulkede adalet sistemi cok yavas yuruyor. 3. Hafta serviste arac ve sinirlerimi cok bozuyor bu durumlar haftalardir.

Öncelikle geçmiş olsun. Bence hakkını aramalıydın. Kesinlikle sana aracın parasını verirlerdi. Birde bu aracı alan ne yapacak. Başından böyle bir şeyin geçtiğini bile bile gönül rahatlığı ile binebilecek mi?

Yorum bağlantısı
Aral Destici

Bakalim zamanla gorecegiz herseyi. Hepinize cok tesekkur ederim.. Allah kimseyi bu durumlara dusurmesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Servise verdiği hasardan dolayı dava açılabilir. Değer düşme bedelini size ödemesi gerekir. Araç değişimi ile ilgili sonuç alabileceğiniz sanmıyorum, sonuçta üretici aracı yaptım diyor. Garanti şartlarını yerine getirdiği için bir hak iddia etmek zor maalesef. Ama isterseniz bu konularda tecrübeli bir avukat ile de görüşebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, sen hemen dava açıyorsun, sonuçlanana kadarda kullan gitsin, sonra faziyle paranı alıp başka markaya kay bence...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...