İçeriğe Yönlendir

Jant Boyatma

Serhad İncedere

Recommended Posts

Serhad İncedere

Oz racing jantları sarıdan siyah yada gun metal rengine çevirmek istiyorum. Ankara'da düzgün yapan bir yer varmıdır ve bu iki renk arasında kararsızım sizce?

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Serhad kardeşim siyaha boyama aracı çok kapatıyor....Başka bir renk tercih et.... :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Serhad kardeşim siyaha boyama aracı çok kapatıyor....Başka bir renk tercih et.... :yes:

Aslında abi sarı hoşuma gitti fakat çok dikkat çekiyor polislerle başımız derde girmesin :) O yuzden koyu renklere yöneldim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben asıl yakışmamış jant takanla uğraşıyorum.... :police::seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Burak Altmışoğlu

İyi Akşamlar :) Valla Bende Sarı Renk Derim, Hatta En Sevdiğim Jant Rengi de Sarıdır. Çünkü Araba Ne Renk Olursa Olsun (Sarı Dışında) Boğmaz, Hatta Hatta Renklere Uyum Sağlar ve Açar :) Ama Tavsiyem Sakın Cırtlak Yani CivCiv Sarısı Gibi Tonlar Düşünmeyin. Örnek Olarak 1-2 Resim Koyacağım, Son Karar Tabi ki Sizin. Şimdi den Hayırlı Olsun :)

advan_rg2_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg 530x330_0f69ba4657e5efac20419d657e2ba769

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

İyi Akşamlar :) Valla Bende Sarı Renk Derim, Hatta En Sevdiğim Jant Rengi de Sarıdır. Çünkü Araba Ne Renk Olursa Olsun (Sarı Dışında) Boğmaz, Hatta Hatta Renklere Uyum Sağlar ve Açar :) Ama Tavsiyem Sakın Cırtlak Yani CivCiv Sarısı Gibi Tonlar Düşünmeyin. Örnek Olarak 1-2 Resim Koyacağım, Son Karar Tabi ki Sizin. Şimdi den Hayırlı Olsun :)

Ztn civciv sarısı renkte :)

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

aracın rengi beyaz ise bence araç rengine boyat

Araç mavi renkte :)

Siyah bence jantin hatlarını kapar,siyaha yakın füme renk olabilir mesela..

Gun metalde düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
M.Cihad Çakır

beyaz fiestam var 2003 model. jantları sarıya boyasam olomaz mı. ya da bronz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

beyaz fiestam var 2003 model. jantları sarıya boyasam olomaz mı. ya da bronz

Sarı yerine turuncu olabilir. Gri de çok yakışacaktır.

Yorum bağlantısı
M.Cihad Çakır

saç jant var çelik jant değil. pekı kendım yapabılır mıyım.. ne alıp nasıl yaparım ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...